Keşif: Gerçek Oyun Başlıyor filmi cuma günü vizyona giriyor (Keşif fragmanı izle)

Keşif filmi için geri sayım başladı. Cuma günü vizyona girecek olan filmin başrollerinde genç oyuncular Burak Can, Sude Zulal Güler ve İbrahim Yıldız var.

17.10.2018 - 09:47

Keşif: Gerçek Oyun Başlıyor filmi cuma günü vizyona giriyor (Keşif fragmanı izle)

Macera, bilim kurgu ve aksiyon türlerini bir araya getiren TFT Yapım imzalı filmin Keşif; farklı şehirlerde, sosyal çevrelerde ve aile ortamlarında yaşayan Berk, Esma ve Hasan’ın ortak yanı, bilgisayara duydukları ilgi ve farkına varmadan aynı dijital oyunu takıntı haline getirmiş olmalarıdır. Gençler takıntı haline getirdikleri oyunun ilerleyen aşamalarında karşılarına çıkan gizemli sorulara cevap vererek ilerlerken, farkında olmadan bir zaman tünelinin kapılarını açarlar. Kendilerini Çanakkale Savaşı’nda bulan üç genç, neler olduğunu anlamaya çalışırken kendi zamanlarına, yani 2018’e geri dönmenin tek yolunun oyunun kendilerine verdiği görevleri yerine getirmekten geçtiğinin farkına varırlar. Gençler savaşın ortasında evlerine dönmeye çalışırken bir yandan da kendileriyle ilgili hiç bilmedikleri yönleri keşfedeceklerdir.

Filmin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk otururken, oyuncu kadrosunda Yurdaer Okur, Pelin Akil, Rüzgar Aksoy ve Volkan Ünal gibi isimler de bulunuyor. Film 19 Ekim'de seyirci karşısına çıkacak.

KEŞİF FRAGMANI İZLE

Sayfa Yükleniyor...