Kuzey Vargın son yolculuğuna uğurlandı

Türk sinemasının usta oyuncularından Kuzey Vargın, Marmaris'teki bir hastanede tedavi görürken 74 yaşında vefat etmişti. Vargın son yolculuğuna uğurlandı.

DHA 17.08.2017 - 11:24 | Son Güncelleme : 17.08.2017 - 17:59

Kuzey Vargın son yolculuğuna uğurlandı

Yüksek tansiyona bağlı rahatsızlık nedeniyle Marmaris'teki özel bir hastanede tedavi gören Kuzey Vargın, daha sonra böbrek yetmezliği teşhisiyle Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne (MSKÜ) sevk edilmişti. Yaklaşık 1.5 aydır yoğun bakımda tedavisi süren Vargın, geçen pazar günü saat 06.30 sıralarında yaşama gözlerini yummuştu.

Tuğçe Vargın
Tuğçe Vargın

Vargın'ın ölümü yakınları, sevenleri ve oyuncu dostlarını yasa boğdu. MSKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morgu'nda 3 gün bekletilen ünlü oyuncu Kuzey Vargın'ın cenazesi, teslim alındı. Kızı Tuğçe Vargın o sırada gözyaşlarına hakim olamadı.

DOSTLARI VE AİLESİNDEN SON GÖREV

Muğla Büyükşehir Belediyesi'ne ait cenaze nakil aracına konulan cenaze, Milas-Bodrum Havalimanı'na götürüldü. Uçakla İstanbul'a getirilen Vargın için Levent Afet Yolal Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. 

Mücella Vargın'ı Keremcem teselli etti. 
Mücella Vargın'ı Keremcem teselli etti. 

Törene başta ailesi ve yakınları olmak üzere sanatçı dostları katıldı.  Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kuzey Vargın, Karacaahmet Mezarlığı'nda defnedildi.

Sayfa Yükleniyor...