'Müzeyyen Müzikali' perdelerini açıyor

16 Şubat'ta Maslak Uniq Hall'da ilk kez seyirci ile buluşacak olan ve henüz sahnelenmeden yılın en iddialı müzikal çalışmalarından biri olacağı konuşulan ''Müzeyyen'' 8 Şubat'ta gerçekleştirilecek gala gecesi ile perdelerini açıyor.

1517985074_sevval_sam_muzeyyen_provalar__19_.jpg

Kerki Production ve Solfej Organizasyon iş birliği ile ilk kez seyirci ile buluşacak olan ve henüz sahnelenmeden yılın en iddialı müzikal çalışmalarından biri olacağı konuşulan ''Müzeyyen'' 8 Şubat'ta gerçekleştirilecek gala gecesi ile görücüye çıkıyor.

Tamamı özel davetlilerden oluşacak binin üzerinde seçkin ismin katılması beklenen prömiyerin hazırlıklarında ise son aşamaya gelindi. Önceki gün gerçekleştirilen son provalarda basın mensuplarının karşısına çıkan Şevval Sam, ''Bu benim için her şeyden öte bir vefa projesiydi. Bu projeyi hayata geçirmemizde katkısı olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hayatımın en anlamlı günlerini yaşıyorum.'' sözleri ile duygularını dile getirdi.

Sahnede bir takım sürprizlerin de olacağının altını çizen ve Müzeyyen Müzikali'nin son derece özgün bir proje olduğuna dikkat çeken Sam, ''Bizi izlemeye gelen misafirlerimiz, Türkiye'de sanatın ve hayatın en önemli dönemlerine şahitlik etmiş büyük bir ustayı Şevval Sam'ın yorumu ile izleyecekler. Burada dikkat çekmek istediğim en önemli hususlardan biri de bu.'' sözleri ile proje hakkında kısa kısa bilgiler verirken, Müzikal'in en kısa sürede İstanbul dışında da sahneleneceğinin müjdesinin de vermeyi ihmal etmedi.

ŞEVVAL SAM NTV CANLI YAYININDA SÖYLEDİ - İZLE

Sayfa Yükleniyor...