Naomi Campbell, Christy Turlington, Cindy Crawford ve Linda Evangelista aynı projede buluşuyor

90’lı yıllarda dünyayı güzellikleriyle sarsan şimdi hepsi 50’sine merdiven dayamış Naomi Campbell, Christy Turlington, Cindy Crawford ve Linda Evangelista tekrar bir araya geliyor. 4 süper model Apple TV+’ta yayınlanacak The Supermodels belgeselinde buluşuyor.

14.10.2020 - 10:37

Naomi Campbell, Christy Turlington, Cindy Crawford ve Linda Evangelista aynı projede buluşuyor

Sadece defilelere hükmetmekle kalmayarak bulundukları dönemin moda anlayışına yön veren, geleneksel algıları yıkarak kariyerlerini kendi duruşlarıyla şekillendiren Naomi Campbell, Christy Turlington, Cindy Crawford ve Linda Evangelista Apple TV+ projesinde buluşuyor.

Carla Bruni, Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Cindy Crawford, Helena Christensen ve Donatella Versace Carla Bruni, Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Cindy Crawford, Helena Christensen ve Donatella Versace

Yönetmenliğini Barbara Kopple’ın yapacağı The Supermodels, detaylı röportajlar ve pek çok arşiv görüntüsüyle birlikte bu dörtlünün kariyerlerini ve 90'ların moda anlayışına nasıl yön verdiklerini gözler önüne serecek.

Projeyle ilgili AppleTV'den yapılan açıklamada "Moda endüstrisi kendini yeniden tanımlamaya devam ederken, bu gücün nihai hikayesi ve dört kadının bunu sahiplenmek için nasıl bir araya geldiğini anlatacak" denildi.

"GENÇLERE İLHAM VERECEK"

Naomi Campbell, The Supermodels ile ilgili "Bu belgesel dizisinin dünyanın her yerindeki gençleri cesaretlendirecek, motive edecek ve onlara ilham verecek" dedi.

İyi Günde Kötü Günde 6. yeni bölüm fragmanı

Sayfa Yükleniyor...