Organize İşler Sazan Sarmalı filminin kamera arkası

Organize İşler Sazan Sarmalı filminin kamera arkası görüntüsü yayınlandı. 1 Şubat’ta vizyona giren ve ikinci haftasında 2 milyondan fazla izleyiciye ulaşan Organize İşler Sazan Sarmalı filminin başrol oyuncuları Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ ve Ezgi Mola’nın çekimler sırasında gerçekleştirdikleri kamera arkası sohbeti bol kahkaha içeriyor.

Haberler - ntv.com.tr 15.02.2019 - 12:11 | Son Güncelleme : 15.02.2019 - 12:12

Organize İşler Sazan Sarmalı filminin kamera arkası

Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ ve Ezgi Mola, Organize İşler Sazan Sarmalı çekimleri sırasında esprli bir sohbet gerçekleştirdi.

1 Şubat’ta vizyona giren ve ikinci haftasında 2 milyondan fazla izleyiciye ulaşan Organize İşler Sazan Sarmalı filminin başrol oyuncuları Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ ve Ezgi Mola’nın kamera arkası sohbeti bol kahkaha içeriyor.

KIVANÇ TATLITUĞ, YILMAZ ERDOĞAN VE EZGİ MOLA'DAN ESPRİLİ SOHBET

ORGANİZE İŞLER SAZAN SARMALI'NIN KONUSU

Organize İşler Sazan Sarmalı, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. İstanbul şehrinde organize işler tam gaz devam etmektedir. Asım Noyan, yıllardır söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi, bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur. 

ZENGİN OYUNCU KADROSU

Organize İşler filminin devam halkası olan; yapım, senaryo ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler yer alıyor.

Sayfa Yükleniyor...