Poyraz Karayel: Küresel Sermaye fragmanı yayınlandı

Üç sezon boyunca izleyicisi ile buluşan ve ekranların fenomen karakterlerini yaratan Poyraz Karayel dizisi, 'Poyraz Karayel: Küresel Sermaye filmiyle beyazperdeye geliyor. Merakla beklenen filmin fragmanı da görücüye çıktı.

28.11.2017 - 11:34

Poyraz Karayel: Küresel Sermaye fragmanı yayınlandı

Senaryosu Ethem Özışık’a yönetmenliği ise Osman Taşçı’ya ait olan Poyraz Karayel Küresel Sermaye’nin merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

Content Turkey/ Hayri Aslan yapımcılığındaki filmde Musa Uzunlar, Celil Nalçakan, Ali İl, Cem Cücenoğlu, Emel Çölgeçen’e; Erkan Can, Şükran Ovalı ve Reha Özcan eşlik edecek.

POYRAZ KARAYEL: KÜRESEL SERMAYE FRAGMANI - İZLE

KONUSU

15 Aralık’ta seyirci ile buluşacak olan Poyraz Karayel Küresel Sermaye’nin genel hikayesi ise şöyle: 2014 yılında geçer hikâye. O zamanların mafya babalarından Kulaksız Adnan’ın kızı Yasemin, kirli işler yapan Makber’in oğlu Semih ile birliktedir. Bu ilişkiyi istemeyen Kulaksız Adnan’ın, kızını Semih’ten ayırmasını Bahri Umman’dan istemesi ile başlar tüm olaylar. Bahri Baba bu görevi Sadrettin ve adamlarına vermesiyle de tehlikeli ama bir o kadar da komik ve heyecanlı maceranın pimi çekilmiş olur.

Sayfa Yükleniyor...