Ryan Reynolds Deadpool 2'nin yeni versiyonu için kamera karşısında

Başrolünde Ryan Reynolds'ın rol aldığı, gelecekten gelen Cable'a karşı kendi süper kahraman timini toplayan Deadpool'un maceralarını anlatan Deadpool 2'nin yeni versiyonu için çekimler başladı.

30.10.2018 - 14:53

Ryan Reynolds Deadpool 2'nin yeni versiyonu için kamera karşısında

  1. Ryan Reynolds'ın Wade Wilson'ı yani Deadpool'u canlandırdığı Deadpool 2, 13 yaş ve üstü izleyici kitlesi için yeniden çekiliyor. 

ARALIKTA VİZYONDA

The Hollywood reporter'ın haberine göre; senaristler Rhett Reese ve Paul Wernick Ryan Reynolds'ın bu özel versiyon için kamera karşına geçtiğini ve yeni sahnelerin çekildiği açıkladı. Deadpool 2’nin 13 yaş versiyonu Aralık'ta sinemalarda olacak.

TWITTER'DAN DUYURDU

Reynolds, Deadpool Before Christmas adıyla vizyona girmesi beklenen filmin haberini 28 Eylül'de attığı bir tweetle vermişti. Canadalı oyuncu, 1987 yapımı The Princess Bride isimli filmin bir sahnesine gönderme yapılan, Fred Savage'ın da yer aldığı görseli paylaşmıştı.

110 milyon dolarlık bütçesini neredeyse 3'e katlayarak 318 milyon dolar gişe hasılatı elde eden Deadpool 2, Türkiye'de 1.374.325 seyirci ile tüm zamanların en çok gişe yapan filmler arasında 100. sırada bulunuyor.

DEADPOOL 2 FRAGMANI - İZLE

Sayfa Yükleniyor...