Selda Bağcan rüzgarı peş peşe iki festivalde esecek

Dünyanın en iyi kadın vokalleri arasında gösterilen Selda Bağcan, bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek olan Çukurova Rock Festivali ve Samsun Gençlik Festivali’nde İsrailli rock grubu Boom Pam ile beraber sahne alacak.

ntv.com.tr 09.05.2017 - 10:11

Selda Bağcan rüzgarı peş peşe iki festivalde esecek

Tüm dünyada çok geniş bir hayran kitlesine sahip olan Selda Bağcan, 14 Mayıs Pazar akşamı Adana Galeria AVM Çim Alan’da ve 19 Mayıs Cuma akşamı ise Sheraton Grand Beach’te vereceği konserlerde şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyecek.

Dünya basınında hakkında övgü dolu sayısız yazı yazılan, müziği ve duruşu ile farklı kategorilerde incelenen Selda Bağcan, yurtdışında ve Türkiye’de çok sayıda konser vermeye hazırlanıyor. Bağcan, Avrupa’nın ve Türkiye’nin birçok farklı noktasında vereceği konserlerde, dünyanın dört bir yanından hayranlarıyla buluşacak.

Acının ve isyanın sesi Selda Bağcan; 12-14 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan Çukurova Rock Festivali kapsamında 14 Mayıs Pazar akşamı Adana Galeria AVM Çim Alan’da vereceği konserde şarkılarıyla müzikseverleri coşturacak. Bağcan, Adana’nın ardından 19-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan Samsun Gençlik Festivali kapsamında; 19 Mayıs Cuma akşamı Sheraton Grand Beach’te Samsunlu hayranlarıyla buluşacak.

Türk müziğinin en isyankâr, gür ve içten tarafını özetleyen bir diskografiye sahip olan Selda Bağcan, yurtdışı ve Türkiye’nin birçok yerinde konserlerine de devam edecek.

Sayfa Yükleniyor...