‘Stranger Things’in ikinci sezonunda neler olacak?

‘Stranger Things’ dizisinin yaratıcıları Duffer Kardeşler, ikinci sezona dair ipuçları verdi.

‘Stranger Things’in ikinci sezonunda neler olacak?

Duffer Kardeşler tarafından yaratılan Amerikan bilimkurgu dizisi ‘Strange Things’in ikinci sezonu ekim ayında Netflix’te yayınlanacak. Dizinin yaratıcıları Matt ve Ross Duffer, kısa sürede bir fenomene dönüşen Stranger Things‘in geleceğine dair ipuçları verdi.

Entertainment Weekly’ye konuşan ikili, dizinin dört ya da beş sezon devam edeceğini duyurdu. Dizinin sonunun çok net olmasını istediklerini söyleyen Matt Duffer, Stranger Things‘in artık ilgi görmediği için sona eren dizilerden biri olmayacağını bildirdi.

İkinci sezonun sonunda izleyicilerin tatmin olacağını ama sonraki sezonlarda daha kapsamlı şekilde işlenecek bazı detayların da olacağını dile getiren Duffer Kardeşler, yeni bölümlerde Will Byers karakterinin ilk sezonda yaşadıklarının ardından bir tür travma yaşadığını ve gerçek olup olmadığını anlayamadığı görüntüler gördüğünü de söyledi.

‘Stranger Things’in ikinci sezonunda neler olacak? - 1

1980’lerde geçen dizide kaybolan arkadaşlarını arayan üç çocuk ve onlara yardım eden, doğaüstü güçlere sahip bir kızın başından geçen olaylar anlatılıyor.

STRANGER THINGS İKİNCİ SEZON FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...