DİĞER STALLONE HABERLERİ

2013 yapımı Kaçış Planı filminin 5 yıl aradan sonra gelen devam halkası Escape Plan 2: Hades’ten yeni fragman geldi. Bir kez daha başrolü aksiyon yıldızı Sylvester Stallone’nin üstlendiği film, 29 Haziran’da vizyona giriyor.

Kaçış Planı, yapısal güvenlik konusunda dünyanın en önde gelen yetkililerinden olan bir adamın, “Mezar” olarak adlandırılan çok gizli, yüksek teknolojili bir tesisten kaçma planını ele alıyordu. Aldatılmış ve haksız yere hapsedilmiş olan Ray Breslin, kendisi gibi bir mahkum olan Emil Rottmayer ile şimdiye kadar yapılmış en korumalı ve müstahkem hapishaneden kaçmak için cüretkar ve neredeyse imkansız bir plan tasarlamak için işbirliği yapıyordu. Devam halkasında da Breslin'in macerası ele alınıyor.

ESCAPE PLAN 2: HADES FRAGMANI

Escape Plan 2: Hades filminde Breslin, yüksek güvenlikli hapishaneden kaçışının yıllar sonrasında yeni bir birinci sınıf, kiralık güvenlik gücü oluşturmuştur. Ama takım üyelerinden biri Hades olarak bilinen bilgisayarlı tekno-terör savaş labirentinde kaybolduğunda, Breslin ile Trent DeRosa ile birlikte, dünyanın en iyi gizli hapishanesine girme, kaçırılan takımı serbest bırakma ve onları canlı halde geri getirmenin bir yolunu bulmalıdır.

Steven C. Miller’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde Sylvester Stallone'a Galaksinin Koruyucuları serisinin Drax'ı olarak parlayan Dave Bautista'nın eşlik ediyor.