The Pussycat Dolls yeniden bir araya geliyor

2003’te kurulan, yıllar geçtikçe birer birer üyelerini kaybederek 2010 yılında tamamen dağılan The Pussycat Dolls grubu, yıllar sonra bir araya geliyor.

03.10.2017 - 10:17

The Pussycat Dolls yeniden bir araya geliyor

'Don’t Cha’ parçasıyla üne kavuşan The Pussycat Dolls, hayranlarının karşısına yeniden birlikte çıkmak için hazırlıklara başladı. Kimberly Wyatt; Ashley Roberts, Jessica Sutta ve Melody Thornton ile bir araya geldiklerini ve  yaşanan düşmanlığın ardından eski defterleri kapatmak istediklerini söyledi.

Detayları gizli tutulan buluşmanın nasıl olacağı ise merak ediliyor. Grup dağıldıktan sonra üyeler ortalıkta fazla görünmemiş, sadace baş vokalist olan Nicole Scherzinger, solo kariyerine başarıyla devam etmişti.

The Pussycat Dolls kimdir? 

Nicole Scherzinger, Carmit Bachar, Melody Thornton, Jessica Sutta, Ashley Roberts ve Kimberly Wyatt'dan oluşan The Pussycat Dolls, altı kişilik bir Amerikan R&B/Dans kız grubudur. Robin Antin tarafından 1995 yılında Christina Applegate’in garajında küçük bir dans grubu olarak doğdu.

JOHNNY DEEP'İN SAHİBİ OLDUĞU KULÜPTE BAŞLADILAR

Fikir sahibi koreograf Robin Antin ile çalışan grup, bir süre sonra Christina Applegate'in önerisiyle Johnny Depp’in sahibi olduğu The Viper Room kulübünde çıkmaya başladı. Bir gün provalarını izleyen Johnny Depp, "İşte ben bunun için bir kulüp aldım" dedi ve başarılarını onayladı. 1995-2001 yılları arasında Los Angeles'daki bu kulüpte sahne alan Pussycat Dolls, 2002 yılında The Roxy'de sahne almaya başladı.

ZİRVEYE YERYEŞTİ

PCD adlı albümlerini 13 Eylül 2005'te çıkaran The Pussycat Dolls, albümdeki ilk single "Don't Cha" ile İngiltere Single Listesi'nde ilk sıraya yükseldi. Albümden çıkan 2. single "Stickwitu" Top 40’a girdikten bir ay sonra, Top 10'da ve iki ay sonra da İngiltere Single Listesi’nde 1. sıraya oturdu. Albüm altın plak alırken, aynı zamanda Billboard Müzik Ödülleri’nin de sahibi oldu ve yine aynı yıl "Don't Cha" ile İngiltere Smash Hits'de "Yılın En İyi Videosu" ödülüne layık görüldü.

ÜNLÜLER ONLARIN SAHNESİNDE

Birçok ünlü The Pussycat Dolls ile şovlarında sahne aldı ve bir gecelik de olsa birer 'Pussycat Doll' oldular. Bu ünlülerden birkaçı: Christina Aguilera, Pamela Anderson, Kelly Osbourne, Pink, Britney Spears, Carmen Electra ve Gwen Stefani'dir.

2010'DA AYRILIK

2010'un ilk aylarında Nicole haricindeki tüm üyeler gruptan ayrıldıklarını açıkladılar.
Robin Antin grubun yeni üyelerini Twitter hesabına eklediği bir fotoğraf ile tüm dünya ile paylaştı. Bu üyeler Jamie Lee Ruiz, Vanessa Curry, Kherington Payne ve Rina Razalan'dı.

Sayfa Yükleniyor...