Time’ın Game of Thrones kapağında modacı Dilara Fındıkoğlu imzası

Time dergisinin ‘Game of Thrones’ konulu kapak fotoğrafında yer alan Lena Headey’in (Cersei Lannister) kıyafetini Türk modacı Dilara Fındıkoğlu tasarladı.

Time’ın Game of Thrones kapağında modacı Dilara Fındıkoğlu imzası

Londra’da yaşayan ve başarı basamaklarını hızla tırmanan Türk modacı Dilara Fındıkoğlu, Time dergisine kapak pozu veren ‘Game of Thrones’ oyuncularından Lena Headey’in (dizide Cersei Lannister karakterini canlandırıyor) kostümünü tasarladı.

Time’ın Game of Thrones kapağında modacı Dilara Fındıkoğlu imzası - 1 Dilara Fındıkoğlu, dizide Cersei Lannister'ı canlandıran Lena Headey’in (en sağdaki) kıyafetini tasarladı.

Bugüne dek Lorde, Rihanna, Lady Gaga gibi isimleri giydiren; son olarak Marilyn Manson’ın yeni albümünün tanıtım ürünlerini tasarlayan 27 yaşındaki modacı, Time’ın kapak çekiminde yer alma macerasını Sabah gazetesine şöyle anlattı:

Time’ın Game of Thrones kapağında modacı Dilara Fındıkoğlu imzası - 2

“Kapak çekimini yapan kişi benimle kontağa geçti. Kapakta yer alacağını bilmiyordum. Ağabeyim kapağı görünce mesaj atmış: ‘Çok büyük bir şey. Bir Türk’ün Ay’a çıkması gibi’ diye. İnsan işin içindeyken yaptığının, yaşadığının çok da farkında olmuyor. Dışarıdan bir göz böyle söylediğinde daha da farklı bir şey hissediyor insan. Ayrıca tabii ki sevdiğim bir diziden karakterin benim tasarımımı giymesi ayrı bir güzel.”

Time’ın Game of Thrones kapağında modacı Dilara Fındıkoğlu imzası - 3 İki sezon önce Londra Moda Haftası'ndaki ilk defilesi ile moda dünyasını sarsan Dilara Fındıkoğlu, dünyadan Ozzy Osbourne'u, Türkiye'den ise Bülent Ersoy'u giydirmek istiyor. 

7. SEZON FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...