Türk şarkıcı Serhat Hacıpaşalıoğlu, Eurovision şarkısını tanıttı

San Marino'yu 2016 Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek Serhat Hacıpaşalıoğlu, "I didn't know" adlı şarkısının tanıtımını Paris'te yaptı.

Haberler - Anadolu Ajansı 09.03.2016 - 20:14

Türk şarkıcı Serhat Hacıpaşalıoğlu, Eurovision şarkısını tanıttı

Paris Intercontinental Hotel'de düzenlenen basın konferansında yapılan tanıtımda Olcayto Ahmet Tuğsuz'un bestesini yaptığı ve Yunan söz yazarı Nektaros Terakis'in sözlerini yazdığı şarkının video gösterimi yapıldı. 

İşte Hacıpaşalıoğlu'nun Eurovision şarkısı:

Basın konferansında San Marino milli tanıtım ekibi üyeleri, Serhat Hacıpaşalıoğlu'nun ülkeleri adına yarışacak olmasından mutluluk duyduklarını dile getirirken ünlü İtalyan şarkıcı ve televizyon sunucusu Raffaella Carra telefonla katılarak Türk şarkıcıya destek mesajını iletti. 

Şarkının tanıtımı sonrası soruları yanıtlayan Hacıpaşalıoğlu, yarışmada tek Türk şarkıcı olmanın "gurur verici" bir his olduğunu belirterek, "Üzerimde iki farklı sorumluluk var. San Marino dünyanın en küçük ülkelerinden birisi, bana güvenmiş ve bana böyle bir görevi vermiş ama aynı zamanda yarışmada Türk olarak sahneye çıkıyorum ve bu benim için 'Türkiye'de yarışmada var' anlamı taşıyor" dedi. 

Sayfa Yükleniyor...