Gerard Depardieu 8 Ocak'ta İstanbul'da

Sinema oyuncusu Gerard Depardieu ve aktrist Agathe Natanson'ın aynı sahneyi paylaştığı "Love Letters", 8 Ocak'ta Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi'nde sahnelenecek.

Anadolu Ajansı 07.01.2015 - 10:25

Gerard Depardieu 8 Ocak'ta İstanbul'da

Sinema oyuncusu Gerard Depardieu ve aktrist Agathe Natanson'ın aynı sahneyi paylaştığı "Love Letters", 8 Ocak'ta Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi'nde sahnelenecek. 

Pulitzer Tiyatro Ödülleri'nde finale çıkan ve 30'dan fazla dile çevrilen Albert Ramsdell Gurney'in oyunu, sevginin güçlü bağlantısını, komik ve aynı zamanda duygusal bir şekilde anlatıyor.

Birbirlerinden ayrı geçirdikleri 50 yıl boyunca aşklarını mektuplarla ayakta tutan Andrew Makepeace ve Melissa Gardner arasındaki ilişkiyi konu eden oyun, iki aşığın 50 yıl boyunca kopmayan bağlarını uzun bir masanın iki ucunda birbirlerine okudukları mektuplar, notlar ve kartlarla izleyiciye yansıtıyor.

DAHA ÖNCE MEL GIBSON VE ELIZABETH TAYLOR DA OYNADI

Fransa'nın dünyaca ünlü iki oyuncusunu aynı sahnede buluşturan oyun daha önce Elizabeth Taylor, Mel Gibson, Kathleen Turner, Sigourney Weaver ve Christopher Walken gibi aktör ve aktristler tarafından sergilendi.

Sayfa Yükleniyor...