Yasemin Conker'den yeni kitap: İyi Oldum

Kişisel gelişim uzmanı Yasemin Conker, yeni kitabı 'İyi Oldum' ile 15 yıl önce çıktığı içsel yolculukta, kendisini iyileştirme tekniklerini okurlarla paylaşıyor.

Yasemin Conker'den yeni kitap: İyi Oldum
Yasemin Conker'den yeni kitap: İyi Oldum - 1

Kişisel gelişim uzmanı Yasemin Conker, 'İyi Oldum' kitabında orta yaşa geldiğinde, iş hayatının, sağlığının ve insanlarla olan ilişkisinin son derece kötü olduğu bir dönemde, tesadüfen gittiği bir seminer sonrasında, uyguladığı yöntemlerle hayatının nasıl değiştiğini anlatıyor. Conker’e göre zihin şifalandıkça yansıması bedene de yansıyor.

Sayısız seminer, çok sayıda kitap ve reikiye rağmen mutluluğun her seferinde bir sabun köpüğü gibi ellerinde söndüğünü ifade eden Conker, 50’li yaşlarına yaklaşırken mutluluğun yakalanacak bir kavram olmadığını anlayarak kendini dönüştürmeye başlıyor.

Conker, “Çalışmalarımı yaptıkça çok daha sakin, olgun, sağlıklı olmaya başladım. İçime yayılan koşulsuz sevgi öyle bir enerji ki eskiden beni tanıyanlar ve uzun zaman görmemiş olanlar şimdiki beni görünce gözlerine inanamıyorlar, değişim öylesine kuvvetli oldu” diyor. 

Sayfa Yükleniyor...