"Your Honor" dizisinin konusu nedir, hangi kanalda? (Türkiye uyarlaması 'Hakim' ne zaman başlayacak ?)

Baş rolünde Breaking Bad'deki Walter White karakteriyle tanınan Bryan Bryan Cranston’ın yer aldığı Your Honor dizisi, Türkiye'de "Hakim" ismiyle uyarlanıyor. ABD’de büyük ilgi gören "Your Honor" dizisinin Türkçe uyarlaması “Hakim” sosyal medyada çokça merak edilmeye başladı. Peki, Başrolünde Bryan Cranston’ın yer aldığı "Your Honor" dizisinin konusu ne? "Hakim" ne zaman yayımlanacak?

19.02.2021 - 14:32

"Your Honor" dizisinin konusu nedir, hangi kanalda? (Türkiye uyarlaması 'Hakim' ne zaman başlayacak ?)

Türkiye'de "Hakim" adıyla uyarlanacağı duyurulan "Your Honor" dizisi, Türkiye'de 7 Aralık'ta ekranlara gelmeye başladı. Showtime yapımı “Your Honor” dizisinin bölümleri, Amerika'da yayınlandıktan 1 gün sonra beIN CONNECT Türkiye'de ekranlara geliyor.

ABD’de 10 bölüm yayımlanan ve büyük ilgi gören “Your Honor” dizisi “Hakim” adıyla Türkiye’de uyarlanacak.

"YOUR HONOR" diziSİ KONUSU NEDİR?


“Kvodo” adlı İsrail dizisinden uyarlanan Your Honor, New Orleans’ta gelişen bir hukuk davasını konu ediniyor. Dizinin başrolünde yer alan “Breaking Bad”in yıldızı Bryan Cranston, oğlu suça bulaşan bir hakimi canlandırıyor.

Yıllar boyu adaleti sağlamak için çalışan adam, oğlunun bir suça karışmasının ardından, onu koruyabilmek için kendisini zor bir duruma sokar. 10 bölümden oluşan dizinin Showrunner koltuğunda, senarist Peter Moffat yer alıyor.

“HAKİM” NE ZAMAN BAŞLAYACAK?


Poyraz Karayel ve İşler Güçler gibi birçok başarılı yapıma imzasını Hayri Aslan tarafından 2003’te kurulan Limon Film, yeni bir proje hazırlığında olduğunu duyurdu.

ABD’de büyül ilgi gören  Your Honor'ın Türkiye haklarını satın alan Aslan,  Türkiye televizyonlarına bir uyarlama daha kazandıracak. Proje için oyuncu seçiminin ardından yakın zamanda çekimlere başlanacağı tahmin ediliyor.

MARS MARŞI HAZIR (İNGİLİZ OPERA SANATÇISI BESTELEDİ)

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...