Zafer Algöz: Kadın komedyen yetişmiyor (Görevimiz Tatil)

Demet Akbağ ve Zafer Algöz, başrolünde yer aldıkları ‘Görevimiz Tatil’ filminin basın toplantısında bir araya geldi. Toplantıya Algöz açıklamaları damga vurdu.

12.10.2017 - 10:39

Zafer Algöz: Kadın komedyen yetişmiyor (Görevimiz Tatil)

'Görevimiz Tatil' filmdine karı-kocayı oynayan ikiliden Zafer Algöz, “Türkiye'de yetenekli kadın komedyen yetişmiyor. Demet Akbağ ve Yasemin Yalçın'dan başka biri yok. Bu iki isim dışında çok öne çıkan yetenekli oyuncu yetişmediğini gördüm" dedi. Algöz, "Demet'le mükemmel bir ikili olduk. Sanki uzun yıllardır evliymişiz gibi bakışarak her şeyi çözdük” dedi.

"ŞAHAN BENİM TARZIM KOMEDYEN DEĞİL"

Şener Şen'in büyük bir aktör olduğunu ancak komedyen olmadığını dile getiren Algöz, “Cem Yılmaz, stilinde Türkiye'nin tartışmasız bir numarası. Ata Demirer kıymetlidir. Şahan Gökbakar ise benim tarzım bir komedyen değil” şeklinde konuştu.

"MİLYON GİŞELER ZOR"

Filmin gişesiyle ilgili tahminde bulunmakta zorlandığını dile getiren Demet Akbağ ise "Eskiden filmler birbirlerini destekliyordu. Pasta bölündü. Eskisi gibi milyon gişeler zor” açıklamasını yaptı.

Demet Akbağ’dan sonra söz alan Zafer Algöz, “Demet ile iyi bir karı-koca olduk. Uzun yıllardır evliymişiz gibi sette bakışarak anlaştık. Hayatımda ilk defa katavan kullandım" dedi.

Sayfa Yükleniyor...