InvenDO Up, yeni dönem başvurularını bekliyor

Erken aşama teknoloji şirketlerini hedefleyen InvenDO Up Girişim Hızlandırma Programı'nın 2. dönem kayıtları başladı. Programı başarıyla tamamlayan girişimcilere, pek çok desteğin yanı sıra 700.000 TL'den başlayan yatırım imkanı da sunulacak.

InvenDO Up, yeni dönem başvurularını bekliyor

Doğuş Yeni Girişimler bünyesinde gerçekleşecek InvenDO Up Girişim Hızlandırma Programı 2. dönem kayıtları başladı.

Girişimcilerin gelişimini hızlandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl ikincisinin gerçekleştirileceği InvenDO Up Programı, erken aşama girişimlerine mentorluk ve iş geliştirme desteklerine ek olarak yatırım imkanı da sunuyor.

400'DEN FAZLA BAŞVURU

2022 yılında ilki gerçekleştirilen InvenDO Up programı ile 400'den fazla başvuruyu değerlendirerek 3 girişimi mezun eden Doğuş Yeni Girişimler; 3pmetrics ve Ingosa girişimlerine tohum yatırımı gerçekleştirdi.

Hızlandırma programı boyunca, girişimcilere alanında uzman kişiler tarafından verilen eğitimlerin yanı sıra, düzenli mentorluk toplantıları ile satış, pazarlama, büyüme stratejileri, hedef kitle belirleme, en doğru fiyatlandırmayı oluşturma gibi alanlarda destek verildi.

GİRİŞİMCİLERE DOĞUŞ GRUBU İŞ AĞINA ERİŞİM VE YATIRIM DESTEĞİ

InvenDO Up Hızlandırma Programı için, Doğuş Yeni Girişimler'in bu dönemki program partneri Invexen olacak.

Program kapsamında, özellikle sürdürülebilirlik, kurumsal blockchain uygulamaları, makine öğrenmesi, IoT, siber güvenlik, elektrikli araçlar
ve mobilite altyapı çözümleri başta olmak üzere yapay zeka ve verinin gücünden faydalanmaya alanlara odaklanan girişimlere erişilmesi hedefleniyor.

Bununla sınırlı kalmayarak,Global pazarda hızla ölçeklenme hedefi ve potansiyeli olan tüm erken aşama teknoloji girişimleriprograma dahil edilmek üzere değerlendirebilecek.

şirketleri ile sinerji yaratabilecek girişimlerin Grup bünyesindeki şirketlerde PoC yapma imkanı bulabileceği, yurt içi ve yurtdışı pazarlarda Doğuş Grubu erişim ağında bulunan potansiyel müşterilere ve yatırımcı ağlarına ulaşabileceği bu heyecan verici programda eğitim ve mentorluk faaliyetleri 3 ay sürecek.

PoC süreçlerinin tamamlanabilmesi için ise program desteği 6 ay boyunca devam edecek.

Programı başarıyla tamamlayanve yatırım kararı alınangirişimlere 700.000 TL'den başlayan nakit destek imkanı da sunan program ile girişimciler yerel ve global pazarda hızla büyüme fırsatlarına sahip oluyor.


InvenDO Up, yeni dönem başvurularını bekliyor - 1

InvenDO Yönetim Kurulu Üyesi ve Doğuş Grubu CEO'su Semih İncedayı, ’nun bu alandaki vizyonunu şöyle aktardı:

"Kurum içi girişimcilik ile başladığımız bu yolda girişimciliği desteklemenin önemini ve ekosistemin daha da hızlı gelişebilmesi için kurumsal firmalara düşen görevleri çok net bir şekilde görüyoruz. InvenDO Up programı ile, grubumuza değer katacak erken aşama ve teknoloji tabanlı girişimlerin yerel ve global pazarlardaki erişim ağımızda bulunan tüm kanallarda iş geliştirme faaliyetlerine destek vermeyi amaçlıyoruz."

2. dönem InvenDO Up Hızlandırma Pogramı'na başvurmak için linke tıklayabilirsiniz.

Sayfa Yükleniyor...