Spider-Man 2 rekor kırdı: PlayStation'ın en hızlı satan oyunu

PlayStation ve Marvel Games ortaklığıyla geliştirilen Marvel's Spider-Man 2, satışa çıktıktan 24 saat sonra 2,5 milyondan fazla satarak PlayStation Studios'un şu ana kadar en hızlı satan oyunu oldu

Spider-Man 2 rekor kırdı: PlayStation'ın en hızlı satan oyunu

Insomniac Games tarafından PlayStation Studios ve Marvel Games işbirliğiyle geliştirilen 2018 yapımı Marvel's Spider-Man ve 2020 yapımı Spider-Man: Miles Morales'in devamı niteliğindeki oyun 20 Ekim Cuma günü piyasaya sürüldü.

Marvel's Spider-Man 2 satışa sunulduğu ilk 24 saat içinde 2,5 milyondan fazla satarak PlayStation Studios'un şimdiye kadarki en hızlı satan oyunu oldu.

Bu üçüncü oyun, oyuncuların hem orijinal oyundaki Peter Parker hem de devam oyunundaki Miles Morales olarak oynamalarına imkan sağlıyor.

Spider-Man 2 rekor kırdı: PlayStation'ın en hızlı satan oyunu - 1

"İÇİNDE SAATLERCE KAYBOLABİLECEĞİNİZ BİR "

PlayStation'ın küresel pazarlama, satış ve iş operasyonlarından sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Eric Lempel, "Insomniac Games, ilgi çekici ve yenilikçi oyun deneyimleri sunma konusunda kendisini inanılmaz yüksek standartlara bağlı tutuyor.

Marvel's Spider-Man 2 Insomniac Games'in PlayStation için geliştirdiği serinin üçüncü oyunu.

PlayStation 5'in benzersiz özelliklerinden yararlanmak üzere sıfırdan inşa edilen oyunun amacı, ilk iki oyundaki aksiyonu, hikayeyi ve özellikleri büyük ölçüde geliştirmekti.

Destansı bir hikaye, oynanabilir iki Süper Kahraman, görsel açıdan muhteşem Marvel's New York ve çok daha fazlasıyla bu, içinde saatlerce kaybolabileceğiniz bir oyun.

Sony Interactive Entertainment adına hayranlara teşekkür etmek istiyorum. Bu muhteşem macerada Peter ve Miles olarak oynamaktan keyif aldığınızı umuyoruz."dedi.

Sayfa Yükleniyor...