7 yıllık sır cinayet canlı yayında çözüldü!

Kocaeli'de 7 yıl önce kaybolan Seher Okusal'ın dosyası, bir televizyon programında yeniden gündeme geldi. Görgü tanıkları tek tek dinlendi. Sır cinayet ortaya çıktı. Kayıp kadının, erkek kardeşi tarafından öldürüldüğü öğrenildi.

Haberler - NTV Haber 04.02.2019 - 20:42

7 yıllık sır cinayet canlı yayında çözüldü!

Cinayet, 7 yıl sonra çözüldü. Kayıp kadının, erkek kardeşi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Olay, 2012 yılında 'de meydana geldi. Çayırova ilçesinde yaşayan Seher Okusal kayboldu.

Kadının 17 yaşındaki kızı, 7 yıl sonra olayı yeniden gündeme taşıdı. Annesinin bulunmasını isteyen genç kız, bir televizyon programına katıldı. Annesini, kaybolmadan önce dayısıyla gördüğünü söyledi.

Polis, o ifadeler doğrultusunda inceleme başlattı. Birçok kişi tanık olarak dinlendi. Tanıklardan biri, kayıp kadının kardeşi Mevlüt O.'nun eski eşiydi.

M.G., Seher Okusal'ın erkek kardeşi tarafından öldürüldüğünü anlattı. Gözaltına alınıp tutuklanan zanlı, cinayeti itiraf etti. Eve alkollü olarak gittiği için tartıştığı ablasını duvara ittiğini söyledi.

Başını duvara çarpan Seher Okusal'ın hayatını kaybettiğini, olayı gizlemek için ise cenazeyi ormanlık alana bıraktığını belirtti. Bölgede kadavra köpeğiyle arama yapıldı. İçinde kemik olan bir poşet bulundu. Parça, incelemeye alındı.

Sayfa Yükleniyor...