En Güzel Yılbaşı CNBC-e'de

Beyonce ile samimi bir gece, Victoria’s Secret Fashion Show, Spongebob, Yılbaşı özel bölümleriyle The Simpsons, Dr. Who, How I Met Your Mother ve çok daha fazlası... En güzel Yılbaşı ekranı CNBC-e'de.

26.12.2012 - 12:44

En Güzel Yılbaşı CNBC-e'de

En güzel yılbaşı ekranı yine CNBC-e'de. İşte, Yılbaşı'nı evde geçirenler için CNBC'e'nin Yılbaşı ekranı:


SpongeBob / 18:00
Sponge Bob’ı hiç böyle izlemediniz! Stopmotion tekniğiyle çekilen özel yılbaşı bölümü It’s Sponge Bon Christmas, CNBC-e yılbaşı ekranında izleyicilerle buluşuyor.

Bikini Bottom sakinlerinin tümü uslu durmuş, Noel Baba’nın onlara hediye getirmesini beklerken Plankton yine hain planlarıyla yılbaşını sabote etmek isteyecektir. Ancak tüm iyimserliği ile Sponge Bob, buna engel olacak...

The Simpsons / 18:30
The Simpsons klasiği olan ve 31 Aralık gecesi yeniden yayınlanacak bu bölümde, bir Noel arifesinde Simpson ailesinin evine konuk olmuştuk.

Marge hariç kimsenin Noel ruhunu hissetmediğine tanık olup kahramanlarımızın rüya alemine daldık. Bart’la birlikte Polar Express macerası yaşayıp Lisa’nın rüyasında annesi savaşa giden küçük bir kızın duygusal dünyasını keşfettik. Marge rüyasında Martha Stewart’ı konuk olarak ağırlarken Maggie, Simpsons ailesini kuklalara dönüştürüyor ve Katy Pery’le şarkılar söyletiyordu.

Dr. WHO / 19:00
Dr. Who’nun özel bölümünde; Amy ve Rory balayı suitinde güzel bir zaman geçirirken, bilinmeyen bir gezegen nedeniyle Doktor’dan yardım isteyeceklerdir. Fakat ne yazık ki Doktor yardımcı olamaz...

Sevilen dizi Dr. Who’nun 6. Sezon bölümleri, 6 Ocak itibariyle CNBC-e ekranında!

Bad Santa / 20:00
Coen Biraderler’in yapımcılığındaki Bad Santa’da Thorton’ın canlandırdığı Willie iflah olmaz bir dolandırıcıdır. Ortağı Marcus ile her yıl Noel sırasında Noel Baba ve onun yardımcısı kılığına girer, dükkanlar kapanınca alışveriş merkezlerini soyarlar. Bu yıl iyice dibine vuran Willie, alışveriş merkezi yöneticisi Bob’ın dikkatini çeker. Bob güvenlik şefi Gin’den yardım ister. Ancak Willie’nin tek derdi güvenlik şefi değildir. Gilmorem Girl’ten Lauren Graham’in canlandırdığı barmen Sue’yle de bir ilişkiye başlayacaktır...

Yönetmen : Terry Zwigoff
Oyuncular : Billy Bob Thornton, Bernie Mac, Tony Cox
Yapım yılı : 2003
Türü : Komedi

How I Met Your Mother / 21:30
Böyle tanışma hikayesi görmedik ve hiçbir televizyon karakterinin gelecekte evleneceği kadını bu kadar merak etmedik.

Robin aldığı kötü haberleri ekipten saklamaya çalışır. Marshall ise yeni evi için çok güzel bir Noel dekorasyonu yapmaya kararlıdır. How I Met Your Mother, 8. Sezon bölümleriyle 10 Ocak’tan itibaren CNBC-e’de izleyicilerle buluşacak.

Beyonce Konseri / 22:30
Pop müziğine damgasını vuran Beyoncé, tüm kariyerini kapsayan hitleriyle yılın son saatlerinde CNBC-e yılbaşı ekranında.

Beyonce’nin son albümü 4’u tanıtmak amacıyla New York’taki tarihi Roseland sahnesinde gerçekleşen Live at Roseland: Elements of 4 adlı konser, eleştirmenlere göre Beyoncé’nin bu güne kadar imza attığı en samimi iş.

Dinamik stadyum konserleriyle tanınan Beyoncé, Roseland Tiyatrosu’ndaki konserinde şarkı söylemeye başlamasından, babasıyla ilişkisine ve Destiny’s Child macerasına kadar kişisel hayatı hakkında pek çok detayı hayranlarıyla paylaşacak. Beyoncé’nin samimi bir gece yaşatacak olması muhteşem bir şov sunmasına engel değil tabii... Güzel şarkıcı gecede Crazy in Love, Independent Women ve Single Ladies gibi hit şarkılarını seslendirirken meşhur danslarını sergilemekten geri kalmayacak.

Victoria’s Secret Fashion Show/ 24:00
10 yıldır CNBC-e’de izlemeye alıştığınız Victoria’s Secret Facshion Show bu yıl da nefes kesen görüntüleriyle gece yarısı ekrana gelecek. Yılın merakla beklenen eğlencesi Victoria’s Secret Fashion Show ile en güzel yılbaşı yine CNBC-e’de olacak. Birbirinden seksi modeller, şovlar ve sürprizlerle dolu gösteriyi kaçırmayın, yeni yıla Victoria’nın melekleriyle girin.

ADRIANA LIMA’NIN DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLDU!
Çok özel şovları ve müzisyen konuklarıyla her yıl eğlence dozunu arttırmayı başaran The Victoria’s Secret Fashion Show, bu sene de izleyicilere unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatacak. Dünyanın en ünlü modelleri Miranda Kerr, Doutzen Kroes ve Alessandra Ambrosio melek rollerini yine hakkıyla yerine getirirken gecenin sürprizi doğumdan sadece sekiz hafta sonra podyuma dönen Adriana Lima olacak. Türkiye’ye gelip pek çok etkinliğe katılan Lima, şovun “Sirk” temalı ilk bölümünü elinde fötr şapkası ve kırmızı peleriniyle açacak. Sonrasındaysa podyum Cirque du Soleil’i aratmayacak akrobasi gösterilerine sahne olacak.

GECENİN YILDIZI RIHANNA
Melekler her biri birer sanat eseri niteliğinde kanatlarıyla podyumda yürürken sadece dekor ve kostümler ilgi çekmekle kalmayacak, sürprizler de şov boyunca devam edecek. Bu sürprizlerden ilki şarkılarının yanı sıra kostümleri ve sahnedeki yürüyüşüyle genç modellere toz yutturacak olan Rihanna. Sahneye seksi bir siyah elbiseyle çıkan güzel şarkıcı Fresh Off the Runway ve Diamonds adlı yeni şarkılarını seslendirecek.

JUSTIN BIEBER VE BRUNO MARS ŞOVUN UNUTULMAZLARI
*Gecenin diğer müzisyen konukları Justin Bieber ve Bruno Mars olacak. Bieber önce duygusal yanını öne çıkararak bir taburenin üstünde slow bir parça seslendirecek, hemen ardından arkasına dansçılarını da alarak ortamı canlandıracak.

*Bu yıl 2.5 milyon dolar değerindeki elmas, yakut ve safir işlemeli sütyeni taşıma onuru Alessandro Ambrosia’nın olacak.

*En sempatik melek Miranda Kerr, Swarovski taşlarıyla süslenmiş, koyu yeşil bir korseyle yürüyecek.

MISS UNIVERSE 2012 / 01:00
89 ülke güzelinin yarıştığı, Miss Universe 2012 (Kainat Güzelik yarışması) kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için yılbaşı gecesi CNBC-e’de tekrar ekrana gelecek.

Las Vegas Planet Hollywood Resort & Casino’da yapılan ve “Miss Turkey 2012” 2. güzeli Çağıl Özge Özkul, Raşit Bağzıbağlı imzalı Haute couture elbise ve etnik kıyafetlerde de Cemil İpekçi imzalı kıyafetle ülkemizi temsil edecek.

CNBC-e’nin YILBAŞI AKIŞI
18:00 SPONGEBOB
18:30 THE SIMPSONS
19:00 DR. WHO
20:00 BAD SANTA
21:30 HOW I MET YOUR MOTHER
22:30 BEYONCE
00:00 VICTORIA’S SECRET FASHION SHOW
01:00 MISS UNIVERSE 2012

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...