Esrarengiz ölüm çözüldü

Avcılar'da tamamen yanan bir otomobilin ön sağ koltuğunda bir erkek cesedi bulundu. Marka ve modeli belirsiz otomobilde kimin olduğu polisin incelemesiyle ortaya çıktı. İçki içerken uyuyakalan sürücü ısındığı piknik tüpünü açık unutmuş.

03.03.2011 - 09:59

Esrarengiz ölüm çözüldü

İstanbul Avcılar'da Firüzköy Korutürk Caddesi Gölyolu üzerinde saat 03.00 sıralarında boş alanda bir aracın yandığı ihbarını alan itfaiye ekipleri, olay yerine gitti.

Dumanlar içindeki otomobilin ön sağ koltuğunda bir ceset bulan itfaiye ekipleri polise haber verdi.

Olay yerine gelen polis, ilk incelemesinde cesedin bir erkeğe ait olduğunu belirledi.

Olay yeri inceleme ekipleri tamamen yanan aracın marka ve modeline saatler süren uğraş sonucunda ulaştı, aracın plakası 34 DK 590'dı.

Cinayetten şüphelenen polisin incelemesinde plakadan yola çıkıldı, aracın 42 yaşındaki Cemal Kartal'a ait olduğu tespit edildi. Cemal Kartal ile iki arkadaşının olay yerinde araçta içki içtikleri belirlendi.

İfadelerine başvurulan Kartal'ın iki arkadaşı, "Dün gece birlikte aracın içerisinde içki içtik. Otomobil eski model olduğu için piknik tüpüyle ısındık. Bir süre sonra otomobiliyle bizi evimize bıraktı. Bize tekrar dönüp içki içmeye devam edeceğini söyledi" dedi. İncelemelerin ardından olayın piknik tüpünden çıkan yangından kaynaklandığı belirtiliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...