Metin Kaçan'ın cesedi bulundu

Boğaziçi Köprüsü'nden atlayarak intihar eden yazar Metin Kaçan'ın cesedi 13 gün sonra Beylikdüzü Kavaklı sahilinde bulundu.

Haberler - Anadolu Ajansı 18.01.2013 - 23:15

Metin Kaçan'ın cesedi bulundu

Beylikdüzü Kavaklı sahilinde, saat 17.30 sıralarında, bir erkek cesedi bulundu.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, ceset bulunduğu yerden çıkarıldıktan sonra inceleme yaptı. Kimlik bulunmayan cesedin üzerinden bir miktar para çıktı.

İncelemenin ardından ceset, Büyükçekmece Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Cesedin, 13 gün önce Boğaziçi Köprüsü'nden atlayarak intihar eden Metin Kaçan'a ait olabileceği ihtimali üzerine, Kaçan ailesine bilgi verildi.

HASAN KAÇAN TEŞHİS ETTİ
Karikatürist ve yapımcı Hasan Kaçan'ın da aralarında bulunduğu aile üyelerince teşhis edilen cesedin Metin Kaçan'ın Metin Kaçan'a ait olduğu belirlendi.

Hastane çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Hasan Kaçan, ''Başınız sağ olsun'' dileklerine ''Sağ olun'' karşılığını verdi. Metin Kaçan'ın cesedi, daha sonra Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

Çengelköy Polis Merkezi'ne başvuran bir taksi şoförü, 5 Ocak Cumartesi günü saat 22.00 sıralarında Esenler'de aracına müşteri olarak binen bir kişinin Üsküdar'a gitmek istediğini söylediğini anlatmıştı.

Taksici, sohbet sırasında müşterisinin kendisine, yazar Metin Kaçan olduğunu ve Üsküdar'daki evine gideceğini söylediğini kaydetmişti.

Boğaziçi Köprüsü'ne girdikten sonra fotoğraf çekeceğini söyleyerek yavaşlamasını isteyen müşterinin, cüzdanını araçta bıraktıktan sonra inerek köprüden atladığını anlatan taksici, müdahale etme şansı bulamadığını aktarmıştı.

Sayfa Yükleniyor...