Survivor’da dün akşam birçok ilk yaşandı! Ünlüler Adası’nı ziyaret eden Acun Ilıcalı Ünlüler’e iki iyi bir de kötü haber verdi. Ünlüler ilk kez içlerinden birini Gönüllüler Adası’na göndermek zorunda kaldı.

KİM GİTTİ?
Ünlüler Adası’ndan Gönüllüler Adası’na yollanan Dağhan duruma hem şaşırdı hem de sevindi. Karşı takıma gönderilmesini SMS oylamasında karşı taraftan yarışmacıları eleyecek olmasına bağlayan Dağhan şaşkınlığını gizleyemedi. Öte yandan Dağhan’ın Ünlüler Takımı’ndan arkadaşları, kendisinin giderken 'güzel bir veda' etmemesini eleştirdi.


BİRLEŞEMEDİLER
Acun Ilıcalı’nın verdiği bir diğer haber ise Birleşme Partisi’nin olacağı fakat bu partide birleşme olmayacağıydı. Renkli gecede, her iki takım da eğlenceye doydu. Yarışmacılar bol bol moral depoladı.


ATALAY DEMİRCİ SÜRPRİZİ
Öte yandan adaya konuk olan Atalay Demirci izleyicilere birbirinden komik anlar yaşattı. Yarışmacıların en komik görüntülerinden hazırlanan videoları teker teker eleştiren Atalay Demirci yarışmacıları gülme krizine soktu.


SMS OYLAMASINA HANGİ İSİMLER KALACAK?
Survivor’da bu akşam oynanacak olan Dokunulmazlık Oyunu’nda iki takım da ödül için yarışacak. Adaya veda etmek üzere iki isim SMS oylamasına kalacak, veda edecek olan isim ise yarın akşam belli olacak.
DÜN AKŞAM YAŞANAN TÜM OLAYLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN