"Hastasıyız" sözleriye TV programlarının sevilen karakterİ Ayhan Sicimoğlu (67), kedisi Shere-Khan'ın ölümü ile büyük üzüntü yaşıyor.

Dünyada gezdiği kentlerin yanı sıra kedisi Shere-Khaan'ın neşeli videolarını Instagram'dan paylaşan Ayhan Sicimoğlu, bu kez takipçilerine bir acı haberi duyurdu: Shere-Khan kaplanlar cennetine gitti. Genç yaşta terketti bizi. Ben şimdi kim ile sohbet edeceğim. Geriye kısa videoları kaldı... Güle güle kaplanım benim...

ÖNCEKİ GÜN VETERİNER'E GİTTİ

Shere-Khan
Shere-Khan

Bir gün önce kedisi Shere- Khaan'ın nefes alamadığını ve veterinerde tedavi gördüğünü belirten Ayhan Sicimoğlu sosyal medya üzerinden dualarınızı esirgemeyin diyerek yardım istemişti.

Sosyal medya paylaşımlarında Shere-Khan'ın sürekli olarak kendisini kaplan zannetiğini vurgulayan Sicimoğlu'nun son paylaşımı hayvanseverleden binlerce mesaj aldı.

SHERE-KHAN (SON VİDEO): O BİR KAPLAN

"NAZAR DEĞMİŞ OLABİLİR"

Sicimoğlu'nun kedisinin öldüğünü duyurduğu paylaşıma sevenlerinden gelen mesajlar:

- "Başınız sağolsun,videoları hep izliyorduk,korkunç bir talihsizlik"

- “Yaaa cok uzuldummm. kaplanlar cennetinde de mutlu olsun”

- “Nazardan öldü”

- "Aslan gibi kediydi"

- "Çok üzüldüm acınızı paylaşıyorum. Tahmin edebildiğim kadarıyla, bu kadar ani olduğuna göre fib hastalığından gitti kaplancık. Artık ben de nazara inanıyorum."

- "Adeta evimizin kedisi gibi olmuştu Shere-Khan. Hergün videolarını merakla bekliyorduk. İnanamıyorum birden gitmiş olmasına. Ayhan Bey sabırlar diliyorum."

- "Çok üzüldüm severek takip ediyorduk. Aslında gayet sağlıklı ve diri görünüyordu en son tereyağı yerken çektiğiniz videosunu izlemiştik ah canım benim"

NİNJA GİBİ KAÇAN KEDİ

ARTIK FİLM YILDIZI