Garanti Bankası’nın yeni reklam filminde Engin Günaydın, nostaljik bir babayı canlandırırken, Dilan Çiçek Deniz de Engin Günaydın’ın yenilikçi ve enerjik kızını canlandırıyor. Filmde neşeli ve teknoloji tutkunu bir karakter olarak rol alan Dilan Çiçek Deniz, teknolojiye mesafeli olan babası Engin Günaydın’a Ugi ile birlikte teknolojiyi sevdirmeye çalışıyor.

Ayhan Sabit karakterini canlandıran Engin Günaydın ise, eskiye duyduğu özlemi her fırsatta dile getiren babayı oynarken, “moda geçici, kalite kalıcıdır” gibi komik ve eğlenceli diyaloglarla karşımıza çıkıyor. Zor durumda kalan insanların yardıma koşan sevimli yapay zeka Ugi de Dilan Çiçek Deniz ile keyifli bir arkadaşlık hikayesiyle ikiliye katılıyor.

Engin Günaydın, Garanti’nin konuşan Ugi’siyle neden atışıyor?

Yaptığı doğaçlamalarla set ekibine de keyifli anlar yaşatan Engin Günaydın, teknolojiye alışamayan bir baba rolüyle izleyicileri ekranları başına kilitlemeye hazırlanıyor. Garanti’nin teknolojiyi sevdiren kahramanı Ugi ile Ayhan Sabit’in atışmalarının eğlenceli bir mücadeleye dönüştüğü reklam film serisinde, Ayhan Sabit’in dijital yeniliklere karşı pes edip etmeyeceği merak konusu olacak.

Dilan Çiçek Deniz’in canlandırdığı Duygu Sabit ile yakın dost olan Ugi, hayatı kolaylaştıran bankacılığın son teknoloji çözümlerini Ayhan Sabit’e beğendirmeye çalışacak. 

SİNEMA FİLMİ GİBİ OKUMA PROVALARI YAPTILAR

Garanti’nin yeni reklam kampanyasında artık uçan ve konuşan bir robot olan Ugi’yi karizmatik ses tonuyla oyuncu Berk Hakman seslendiriyor. Reklam filmlerinin yönetmen koltuğunda ise “Aile Arasında” filminin yönetmeni Ozan Açıktan oturuyor. Engin Günaydın ile Ozan Açıktan’ın daha önce Aile Arasında filmindeki birlikteliklerinin reklam filmi çekimlerine de yansıdığı görülüyor.

Reklam filminin hazırlık aşamasında, sinema filmindeki gibi okuma provaları yapılırken, tüm ekibin setteki yüksek enerjisi reklam filmine de yansıyor.