Erdal Bakkal (Cengiz Bozkurt) karakolluk oldu

Oyuncu Cengiz Bozkurt geçen hafta tatil için gittiği Antalya’da karakolluk oldu.

Haberler 31.08.2016 - 16:30

Erdal Bakkal (Cengiz Bozkurt) karakolluk oldu

‘Leyla İle Mecnun’ dizisinde canlandırdığı ‘Erdal Bakkal’ karakteriyle yıldızı parlayan Cengiz Bozkurt, Antalya'nın Kaş ilçesinde gittdiği bir barda arkadaşının verdiği konser sırasında Çağatay isimli bir dalış hocasıyla kavga etti. Tartışma ile başlayan olay kavgaya dönüştü, sinirlerine hakim olamayan 50 yaşındaki oyuncu, dalış hocasına yumruk attı.

İTİRAF ETTİ

Çağatay isimli genç, olay sonrası karakola giderek şikayetçi oldu. Gömleği yırtılan Bozkurt ise karakoldaki ifadesinde, yumruk attığı gencin defalarca kendisine 'Eğlenmene bak' diyerek ukala hareketler yaptığını, bunun üzerine dayanamayıp yumruk attığını itiraf etti. Gözü moraran genç, Bozkurt'un çok üzgün olduğunu belirtmesi üzerine daha sonra şikayetinden vazgeçti.

"OMZUNDAN İTEREK RACON KESTİ"

Konuyla ilgili Uçankuş TV’ye konuşan Cengiz Bozkurt şu açıklamayı yaptı: "Doğru. İtiş kakış oldu. Sonra şikayetçi oldu. Karakolluk olduk ma sonradan şikayetinden vazgeçti. Barıştık, bir şey yok. Onun üzerine ben 6-7 gün daha kaldım Kaş’ta… Kız arkadaşıyla ilgili bir takım kıskançlıklar yaptı. Ben onların önüne geçip yani bulaşmamaya çalıştım. Sahneye doğru gittim. Bir sıra daha atladım. Daha sonra ben konserin video kaydını yaparken kendisi bana alaycı bir şekilde güldü. Ben de ‘niye gülüyorsun?’ falan diye sordum. bana ‘eğlenmene bak’ diye racon kesti omzumdan iterek. Ben de ‘bana dokunma, bu şekilde benimle konuşma çocuğum yaşında adamsın’ dedim.

"ÜZGÜN OLDUĞUMU SÖYLEDİM"

Ancak bunu dört kez yaptı. Tam dört kez bana işte ‘eğlenmene bak’ diye kabadayı bir tarzla racon kesti. Evet, öyle bir şey oldu ve tutamadım kendimi. Çocuk daha karakolda ‘şikayetimden vazgeçiyorum ama bu sosyal medyada yer alacaktır gibi şeyler yaptı. Ben defaahatle üzgün olduğumu söyledim kendisine. Böyle bir şey yaşamayı istemediğimi ama oğlum yaşında bir çocuğun da bana böyle racon kesmesi… Hani ‘eğlenmene bak’ lafı söylenecekse ben söylerim. Yani alaycı bir şekilde gülünce insanın da çocuğu yaşında bir adamın alay eder gibi gülmesi falan ağrına gidiyor. Sonra 5 kızla eğleniyordu da aniden ben dönmüşüm de ‘senden çok kötü bir elektrik alıyorum’ demişim. Ben o lafı kullandım ama tamamen bir şeyin içinde kullandım. ‘Geldiğimden beri kötü bir elektrik veriyorsun bana, niçin yapıyorsun?” falan diye. Sebepsiz yere beş kızla eğlenen bir adama ‘Senden çok kötü bir elektrik alıyorum’ diye dönüp de arkaya bir şey yapacak adam mıyım? Kaç yaşında adamım? 25 yaşında kızım var benim."

Cengiz Bozkurt şu sıralar 'Hangimiz Sevmedik' isimli dizide Metin karakterine hayat veriyor.
Cengiz Bozkurt şu sıralar 'Hangimiz Sevmedik' isimli dizide Metin karakterine hayat veriyor.

Sayfa Yükleniyor...