NTV


Gülşen anne oldu (Azur Benan ne demek?)

Yaşam

Haziran ayında aranjör Ozan Çolakoğlu ile nikah masasına oturan Gülşen, ilk kez annelik heyecanı yaşadı. Çift çocuklarına Azur Benan ismini verdi. Peki Azur Benan ne demek?

40 yaşındaki Gülşen, bu sabah bir erkek bebek dünyaya getirdi. Annenin ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu öğrenilirken çift bebeklerine 'Azur Benan' ismini verdi.

'HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADIM"

Ozan Çolakoğlu Renkli Sayfalar'a telefonla bağladı, duygularını canlı yayında şöyle anlattı:

"Bebek ikimize de benziyor. Benan ismini annesi koydu, parmakla gösterilen örnek kişi anlamında. Azur ismini ben koydum. Çok sevdiğim bir isimdi. Gök mavisi anlamında. Doğuma girdim, doğduğu anda kendimi tutamadım ağladım. 9 ay boyunca karında, sonra karşınızda görüyorsunuz çok garip bir duygu. Vakti gelmişti. Kontrole gitmiştik, doktor daha fazla bekletmeyelim sizi dedi. Erken sezaryen gibi bir durum olmadı. Sezeryan düşünüyorduk, normal doğuma girdi. Ben kendimi kaybettiğim için Gülşen'e çok dikkat edemedim ruh haline, ağlamıştır herhalde. Maşallah boylu poslu, tosun gibi bir çocuk. Eğer onu bırakıp stüdyoya gidebilirsem, gittiğim gün Benan için bir şarkı yapacağım. Vatana millete hayırlı bir evlat olsun inşallah "

ETİKETLER