İstanbul’u bu hafta sonu Mutlu Kediler işgal edecek

Mutlu Kediler Derneği’nin (MuKeDer’in) düzenlediği 1. ve 2. Uluslararası Mutlu Kediler Yarışması International Happy Cats Show İstanbul 24-25 Kasım 2018 tarihleri arasında Cemal Süreya Etkinlik Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Yarışmanın yanında özel şovlarında gerçekleştirileceği yarışmaya birçok ülkeden ve ülke içinden 200’e yakın kedi katılacak.

22.11.2018 - 14:41

İstanbul’u bu hafta sonu Mutlu Kediler işgal edecek

İstanbul’da tüm kediseverlere açık olan organizasyon daha önce şampiyonluk almaya hak kazanamayan tüm katılımcıların ICH unvanı alabilecekleri bir organizasyon olması ile ön plana çıkıyor. World Cat Federation (Uluslararası Kedi Federasyonu) onaylı yarışma için Romanya, İngiltere ve Hollanda’dan toplam 4 tane yabancı hakem ve bir federasyon temsilcisi yarışmaları derecelendirecek.

200’e yakın kedinin katılacağı yarışmanın organizasyonun ev sahipliğini yapan MUKEDER’den Serkan Erman organizasyon ile ilgili şunları söyledi “Türkiye’de ilk defa Noter onaylı bir kedi yarışması düzenliyoruz. Şu ana kadar ki en Adil yarışma olması hedefindeyiz. Kimsenin hakkı yenmeyecek, kimseye özel haklar tanınmayacak hiç kimseye taraflı yaklaşılmayacak”.

Hakemler:
Mrs. Beverly Elian, Romania (AB, WCF)
Mrs. Jane Allen, United Kingdom (AB, WCF)
Mr. Kaai du Plessis, Netherlands (AB, WCF)
Mrs. Phillipa Holmes, United Kingdom (AB, WCF)

Ringler:
Adult - Kitten - Nauter

Özel Gösteriler :
British Shorthair - Scottis Fold - Scottis Straight - Exotic Shorthair

Sayfa Yükleniyor...