NTV

Kara Sevda'da büyük gizem çözüldü

Yaşam

Kara Sevda'nın dün akşam yayınlanan bölümünde Kemal, kardeşi Tarık’ın itirafıyla sarsıldı. Bölüme, Tarık’ın, Kemal’e Ozan’ın ölümünde parmağı olduğunu söylediği an damgasını vurdu.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı ‘Kara Sevda’nın dün akşam ekranlara gelen bölümünde Nihan’ın kardeşi Ozan’ı öldürenin Tarık olduğu ortaya çıktı. Kemal, Tarık’ın itirafıyla sarsıldı. Bölüme, Tarık’ın, Ozan’ın zehirlenmesi sonucu öldüğünü sanan kardeşi Kemal’e, “Ozan’ı ben astım” dediği an damgasını vurdu. Kardeşlerin duygu yüklü yüzleşmesi ekran başındakileri de derinden etkiledi. 

EMİR YOLUN SONUNA MI GELİYOR?

Ozan’ın zehirlendiği kesinleşirken, Emir de Ozan’ı zehirleyen Asu’yu kurtarmak için suçu Tufan’ın üzerine yıktı. Emir ve Asu, bu planları sonucu temize çıkarken, vicdanının ağırlığı altında ezilen Tarık, Kemal’e her şeyi itiraf ettikten sonra Emir’in karşısına çıktı.

Her şeyin sorumlusu olan Emir’den intikam almak için harekete geçen Tarık ile Emir’in yüzleştiği final sahnesi tansiyonu yükseltti. Yeni bölümde Tarık’ın silah doğrulttuğu Emir, yolun sonuna mı geldi sorusunun cevabı merakla beklenecek.

‘Kara Sevda’nın heyecan dolu yeni bölümünde Tarık, Emir’i vuracak mı; Kemal, Nihan’a Ozan’ın ölümüyle ilgili gerçekleri söyleyecek mi soruları cevap bulacak.

ETİKETLER