Tuba Büyüküstün'den kriz açıklaması (Cesur ve Güzel)

İlk fragmanı dün yayınlanan Star TV'nin yeni dizisi Cesur ve Güzel'de Kıvanç Tatlıtuğ (Cesur) ile başrolde oynayan Tuba Büyüküstün (Sühan), sette ağlama krizine girdiği iddialarına yanıt verdi.

222,0VaGOzKRUkyoiqEJ9zy1nw.jpg

Senaryosunu Ece Yörenç'in yazdığı, yönetmenliğini Ali Bilgin'in üstlendiği başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün oynadığı Cesur ve Güzel'in ilk fragmanı yayınlandı.  

CESUR VE GÜZEL İLK FRAGMAN- VİDEO İZLE

Ay Yapım'ın merakla beklenen projesi Cesur ve Güzel'in çekimleri devam ederken boşanma aşamasında olduğu eşi Onur Saylak ile yaptığ konuşma sonrası sette ağlama krizine girdiği ve karavana kapandığı iddia edilen Tuba Büyüküstün'den açıklama geldi.

34 yaşındaki oyuncu "Rica ediyorum her söylenene inanmayın. Ben çok iyiyim, setteyim. Her şey çok güzel gidiyor. Sadece hava soğuk üşüyoruz" dedi.

Star TV'de yayınlanacak Cesur ve Güzel'in konusu ise kısaca şöyle:

Birgün “Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ” ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına güzeller güzeli “Sühan” çıkar.

Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür. 

CESUR VE GÜZEL'İN KAMERA ARKASI - İZLE 

Sayfa Yükleniyor...