NTV

Yepyeni bir Fi Macerası Serenay Sarıkaya ile başladı (Duru)

Yaşam

Güçlü kadrosuyla yüksek izlenme oranlarına sahip Fi Çi hayranlarına Puhu TV'den sürpriz bir haber geldi. Fi Çi final yapmaya hazırlanırken Fi Macerası isimli bir belgesel başladı. Birinci bölümde Duru'yu canlandıran Serenay Sarıkaya duygularını dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Puhu TV ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Fi Çi'nin, final tarihi için sayılı günler kalması sebebiyle hayranlarının büyük bir üzüntü içerisinde olmasının ardından bu kez de yeni bir açıklamaya imza atarak izleyicisini sevindirecek gelişmelere yer verdi. 

Fİ MACERASI / DURU  - İZLE

Puhu TV, resmi sosyal medya hesabı aracılığıyla izlenme rekorları kıran yepyeni bir Fi Macerası'nın başlayacağını açıkladı. Puhu TV'nin dizinin tutkunlarına özel gerçekleştirdiği açıklamalar doğrultusunda, her bölümünün soluk soluğa izlendiği Fi dizisinin belgeselinin izleyicilerle buluşacağının müjdesi verildi.

Bu belgeselde, Fi dizisinin tüm oyuncular ve yapım ekipleriyle yapılan röportajlar ve kamera arkası görüntüler yer alacak. Fi yeni sezon Çi dizisinin finaline doğru başlayacak yepyeni Fi macerası ilk olarak Duru karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya ile başladı. 

"ÇOK ÖZLEYECEĞİM BİR İŞ"

Serenay Sarıkaya bu projeyi çok özleyeceğinin altını özellikle çizerek, ‘’Duruyu çok yıprattılar kendi inandıkları şey için. Erkekler arasında gitti geldi. Sahneye bu kadar düşkün olmasının sebebi bu. Çok fazla insan kızgın muhtemelen tüylerimi diken diken eden sahne şey... Kesinlikle çok özleyeceğim bir iş!’’ şeklinde ifadelere yer verdi.

Fi Macerası'nın belgeselinde dizide yer alan tüm oyuncu kadrosu ve yapım ekipleri izleyicisini ekrana kilitleyen Fi dizisini anlatacak.

ETİKETLER