Almanya Türk gençlerine ağlıyor

Almanya'nın Duisburg kentinde meydana gelen trafik kazasında henüz 18 yaşında olan iki Türk genci hayatını kaybetti. Alman gazetesi, Burcu'nun kazadan 5 saat önce çektirdiği fotoğrafı yayınlayarak, "İki sevgilinin el ele ölüme gittiğini" yazdı.

Haberler 27.12.2011 - 12:15

Almanya Türk gençlerine ağlıyor

Almanya'nın en yüksek trajlı gazetesi Bild'in internet sayfasında yer alan habere göre, 18 yaşındaki Burcu Noel tatilinin ilk gecesi sevgilisi Kemal ve arkadaşlarıyla birlikte Wesel kentinde eğlenmeye gitti.

Eğlence dönüşü Kemal kız arkadaşı Burcu'yu BMW marka arabasıyla eve bırakmak isterken gece saat 0.40 civarında kaza yaptı.

Alman polisi aşırı sürat nedeniyle yoldan çıkarak bir ağaca çarpan araçta Kemal'in kaza yerinde hayatını kaybettiğini, Burcu'nun ise hastanede yaşamını yitirdiğini açıkladı.

Burcu'nun bir arkadaşı kazayı Bild gazetesine şu cümlelerle anlattı: "Kaza olmadan önce Burcu'yla birlikte Wesel kentinde bir partiye gittik. Ancak onlar daha sonra sevgilisi Kemal'le birlikte başka bir partiye gitmek istediklerini söyledi. İkisi son bir yıldır çıkıyordu ve çok mutluydular."

Sayfa Yükleniyor...