Atatürk rolü teklif edilen Kıvanç Tatlıtuğ'dan açıklama

TRT'de ekrana gelecek olan Ya İstiklal Ya Ölüm adlı mini dizide Atatürk'ü canlandıracağı konuşulan Kıvanç Tatlıtuğ, konu hakkında açıklama yaparak rolün kendisine teklif edildiğini doğruladı.

Atatürk rolü teklif edilen Kıvanç Tatlıtuğ'dan açıklama

'un TRT'de ekrana gelecek olan 8 bölümlük Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde Mustafa Kemal 'ü canlandıracağı iddiası bir süredir gündemde. Özellikle sosyal medyada çok konuşulan konuya Tatlıtuğ bir açıklık getirerek, bunun zamansızlık problemi yüzünden gerçekleşmeyeceğini dile getirdi.

Tatlıtuğ yaptığı açıklamada, "Evet, teklif doğrudur. En çok oynamak istediğim karakterlerden biri Atatürk olduğu için bu teklif onur vermiştir. Ancak, daha önceden el sıkıştığımız başka bir projeye bağlı çekimlerimiz sebebiyle TRT’nin bu teklifine maalesef olumlu cevap veremedik” dedi.

Atatürk rolü teklif edilen Kıvanç Tatlıtuğ'dan açıklama - 1 Tatlıtuğ, Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Organize İşler Sazan Sarmalı'nda rol aldı. 

Şimdi gözler, Tatlıtuğ yerine hangi ünlü oyuncuya 'ü canlandırma teklifi götüreceği bilinmeyen TRT'ye çevrildi.

, geçtiğimiz yıllarda Hadi Be Oğlum, Organize İşler: Sazan Sarmalı gibi filmler ile Kurt Seyit ve Şura, Cesur ve Güzel ve Çarpışma adlı dizilerde rol aldı. Ünlü oyuncu kariyerinin ilk yıllarında ise Gümüş, Menekşe İle Halil, Aşk-ı Memnu, Ezel ve Kuzey Güney adlı dizilerle adından söz ettirdi.

Sayfa Yükleniyor...