Jason Statham ile Guy Ritchie yeni filmlerini Türkiye'de çekecek

Hollywood’un en ünlü aksiyon yıldızlarından Jason Statham ile dünyaca ünlü İngiliz yönetmen Guy Ritchie, Cash Truck'ın ardından Five Eyes filminde bir araya geliyor. Filmin tamamı Antalya’da çekilecek. Ekip, filme özel tasarlanan otobüslerle birlikte ocak ayı sonunda Türkiye’ye gelmeyi planlıyor.

08.01.2021 - 12:32

Jason Statham ile Guy Ritchie yeni filmlerini Türkiye'de çekecek

Kariyerlerini Lock, Stock and Two Smoking Barrels ve Snatch filmleriyle birlikte başlatan aktör Jason Statham ile yönetmen Guy Ritchie, casus gerilim filmi Five Eyes'ta bir kez daha bir araya geliyor. Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre, filmin en büyük sürprizi, Türkiye’de çekilecek olması. Çekimler için Antalya Expo fuar alanında büyük bir platform kuruldu. Filme özel tasarlanan otobüslerle ocak ayı sonunda Türkiye’ye gelmeyi planlayan ekip, ayrıca Köprülü Kanyon, Kemer ve tarihi Kaleiçi’nde de çekim yapacak.

Jason Statham ile Guy Ritchie, 2000 yapımı Snatch'te de bir araya geldi.   Jason Statham ile Guy Ritchie, 2000 yapımı Snatch'te de bir araya geldi.  

ubrey Plaza’nın da rol alacağı Five Eyes'ın hikayesine gelince... Bir MI6 ajanı (Jason Statham), yeni geliştirilen ölümcül bir silah teknolojisinin satışını izlemek ve durdurmak için küresel istihbarat ittifakı Five Eyes tarafından işe alınır. Ajan, milyarder silah tüccarının izini sürmek ve ona sızmak için tüm ustalığını kullanmak zorunda kalacaktır.

Sayfa Yükleniyor...