Oscar and the Wolf'tan yeni albüm müjdesi

Dünyaca ünlü Belçikalı müzik grubu Oscar and the Wolf, yeni albümleri Shimmer’ın çıkış tarihini açıklarken, albümdeki ilk şarkıyı da dinleyicileriyle buluşturdu.

28.07.2021 - 11:47

Oscar and the Wolf'tan yeni albüm müjdesi

Belçikalı müzik grubu Oscar and the Wolf, yeni albümleri The Shimmer’ın müjdesini verdi. Geçen cuma albümden yeni parçaları Oliver’ı yayınlayan Oscar and the Wolf, yeni albümlerinin 22 Ekim’de çıkacağını duyurdu.

Albüme ait kapak tasarımını ve 11 şarkılık listeyi dinleyicileriyle paylaşan Belçikalı sanatçı Max Colombie, albümün ikinci parçası Oliver’ı ve şarkıya ait, kendi yönettiği video klibi, PIAS etiketi ve Türkiye’de GRGDN Müzik temsilciliğinde yayınladı.

DÜNYA ÇAPINDA BAŞARI YAKALADILAR

2014’te yayınladıkları ilk albümleri Entity ve ardından 2017’de çıkardıkları Infinity ile dünya çapında büyük başarı yakalayan Max Colombie önderliğindeki grubun ulaşmak istediği nokta, ışık ve karanlık arasındaki denge. Colombie’nin modern R&B, elektro-pop, bağımsız rock tarzındaki şarkılarının kaynağını hüzün, mutluluk, aşk ve alacakaranlık temaları oluşturuyor.

Max Colombie, “biz” olarak bahsettiği ve Infinity ve Entity albümlerinde de birlikte çalıştığı yapımcı Jeroen De Pessemier ile multi-enstrümantalist Ozan Bozdağ’dan “büyülü bir üçlü” olarak bahsetti ve yeni albümleri hakkında şunları söyledi:

“Herkes kendisi olmakta ve kendisini keşfetmekte özgür. The Shimmer hakkında çok mutluyum çünkü kendimin daha olgun bir versiyonunu duyuyorum. İnsanların beklentilerinin peşinden gitmeme ve daha önce başarılı olmuş şeyleri tekrar üretmeme izin vermediğim için kendimle gurur duyuyorum.”

The Shimmer, Colombie’nin kişiliğini oldukça doğru bir şekilde yansıtıyor. “Duygularım bir anda ‘süper mutlu’dan ‘süper hüzünlü’ye geçiyor,” diyen Max Colombie, “Bana göre, The Shimmer, birçok türde parçaları ve temalarıyla, gişe rekorları kıran bir filmin soundtrack’i gibi hissettiriyor. Ve her zaman değişiyor" diye konuştu. 

Sayfa Yükleniyor...