Rambo 5’in kötü adamı bulundu

Sylvester Stallone’un başrolde yer aldığı Rambo 5’in kötü adamı Sergio Peris-Mencheta olacak.

14.10.2018 - 10:23

Rambo 5’in kötü adamı bulundu

Sylvester Stallone’lu aksiyon serisi Rambo’nun beşinci devam halkasında kötü adam kadrosuna alınan isim belli oldu. Snowfall dizisinde ve Dan Fogelman imzalı Life Itself filminde rol alan Sergio Peris-Mencheta Rambo 5’in kadrosuna dahil oldu. İspanyol aktör filmin kötü adamı olan Hugo Martinez’i oynayacak.

2012 yapımı Mel Gibson’lı aksiyon Get the Gringo’ya imza atan Adrian Grunberg’in yönettiği filmin senaryosunda başrol Sylvester Stallone ve Matthew Cirulnick’in imzası bulunuyor. Çekimleri şu sıralarda Bulgaristan’da devam eden filmin önümüzdeki yıl vizyona girmesi bekleniyor.

FİLMİN KONUSU

Rambo 5’te, eski bir asker olan John Rambo, Arizona'daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir şekilde travma sonrası stres bozukluğu ile baş etmeye çalışır. Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria'dan aldığı haber bu durumu değiştirir.

Maria'nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo'nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır.

Sayfa Yükleniyor...