Ödüllü skeç 'Little Britain' e2’de başladı

Skeç şov niteliği taşıyan, bol ödüllü Little Britain’in Amerikan versiyonu olarak kurgulanan Little Britain USA her Pazar saat 20:30’da e2’de.

17.02.2010 - 14:37

Ödüllü skeç 'Little Britain' e2’de başladı

Matt Lucas ve David Walliams’ın bütün karakterlere hayat verdiği, konuk oyuncuların diziye dahil olmasıyla birlikte muhteşem bir komedi fırtınasının yaşandığı 'Little Britain USA' e2’de başladı.

Rachael Harris, Bob Stephenson, Paul Rudd, Hilarie Burton, Vivica A. Fox. Rosie O’Donnell ve Sting gibi konukların katıldığı şov sıradışı karakterlerin günlük yaşamlarındaki maceralarını anlatıyor.

İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?
Britanyalı turistler Andy ve Lou, Mississippi motelinden ayrılırlar. Kaba hastane resepsiyonisti Carol Beer, bademcik ameliyatı olacak beş yaşındaki bir çocuğun suratına kapıyı çarpar. Ellie-Grace, yaz kampına gitmeden önce annesiyle vedalaşır. Şerif silahlarına olan sevgisiyle gösteriş yapar.

Marjorie Dawes, FatFighters kilo verme toplantısının özel konuğu Rosie O’Donnell ile ağız dalaşına girer. Şaşkın Connor büyükannesi Mildred’ın çocukluğundaki uyuşturucu alışkanlığını öğrenir. Ayda yürüyen sekizinci astronot Bing Gordyn erkek izci grubunu ağırlar. Çılgın bir kadın olan Phyllis, Mr. Doggy’nin isteği üzerine soyunur. George ve Sandra 40. muhteşem yıllarını bir restoranda kutlarlar. Mark ve Tom şakalaşırlar.

2. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Genç suçlu Vicky Pollard, Utah acemi birliğine gönderilir. Hastane resepsiyonisti Carol Beer, çaresiz bir Amerikalı çiftin sinirlerini bozar. Mildred gerçek kişiliğini torunu Connor’a gösterir. Brian, karısı Maureen’in onu boşamasına neden olacak dedikodu işaretlerini anlayamaz. Marjorie Dawes, FatFighters üyelerine düşük kalori seçeneklerini sunar. Ohiolu David ve Kelly, aralarında Gerald, Celia ve sevgili oğulları Harvey’nin de olduğu kente gelen ağırbaşlı Britanyalı akrabalarını karşılarlar. George, vurdumduymaz Sandra’yla evliliği ile ilgili maymunvari paralellikler bulur. Başbakan Sebastian, Amerikan Başkanı’na “güç gösterisi” teklif eder.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...