12. Evcil Hayvan Show'a günler kaldı

Doğa severlerin her yıl büyük ilgi gösterdiği Pet Show 2009 12. Evcil Hayvan Show, 22 Ekim’de Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda açılacak.

12. Evcil Hayvan Show'a günler kaldı

Efor Fuarcılık tarafından düzenlenen Pet Show 2009 için hazırlıklar tamamlandı ve sevimli dostlar fuar için gün saymaya başladı. Ege'de sektörün en kapsamlı organizasyonu olan 12. Evcil Hayvan Show, 22 Ekim'de Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda açılacak.

Ağırlıklı olarak İzmir, İstanbul, Bursa, Ankara illerinden katılacak 60 kurumsal firma açacakları standlarında, evcil hayvanlar, aksesuarları, beslenme, sağlık ve bakım ürünleri, tıbbi tedavi ve ameliyat ürünleri yer alacak. Evcil hayvan ürünleri ihracatçılarından eğitim ve bakım merkezlerine, pet kliniklerinden otel ve kuaförlerine kadar çok sayıda katılımcı, ürün ve hizmetlerini sergileyecek.

Pet Show 2009 12. Evcil Hayvan Show kapsamında çok sayıda etkinlik gerçekleştirilecek. Bu etkinliklerde çocuklar, kediler, köpekler, kanaryalar hatta balıklar bile yarışacak. “Kedi Güzellik Yarışması”, “En Yetenekli Köpek Yarışması” ve “2. Federasyon Kupası Kanarya Yarışması” büyük katılımla gerçekleşecek. Frizby ve Çocuk Tiyatro gösterileri, Köpek Eğitim ve İtaat Showlar ilgiyle izlenecek.

Doğa severlerin yılda bir gerçekleştirdikleri Ege’deki büyük buluşmayı düzenleyen Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele, showlardaki eğlenceli zaman diliminde bazı şeylerin farkındalığını sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

Eyigele, “Özellikle çocuklara ve gençlere farklı show ve etkinliklerle hayvan ve doğa sevgisini aşılamak istiyoruz. O nedenle yine organizasyonumuzu çocuklarımızla birlikte açacağız. Dört gün sürecek etkinliklerimiz ve fuar alanı 11:00 ile 20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Geçen yıl ziyaretçi rekoru kıran Pet Show bu senede büyük ilgi görecek”dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...