2019'da Kova burcunu neler bekliyor? (2019 burç yorumları)

Kova burçları etrafınızdaki arkadaşlarınızın sayısının artacağı, yeni bir dolu insan ile tanışacağınız bir yıla başlıyorsunuz.  2019'da Kova burçlarını neler bekliyor sorusunun cevabını AstroLogos Kurucusu Burcu İnci yazdı.

26.12.2018 - 11:19

KOVA.jpg

2019 yılında, 2018 yılına göre biraz daha az Retro hareketinin yaşanacağı bir yıl olacak diyebiliriz. Venüs ve Mars bu yıl Retro hareket yapmayacak ki, bu iyi haber! Merkür, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Plüto olağan Retro hareketlerine devam edecekler.

Burçları 2019'da neler bekliyor? AstroLogos Kurucusu Burcu İnci yazdı.

2019 KOVA BURCU İÇİN NASIL GEÇECEK? 

Sevgili Kovalar, geçtiğimiz 2 yıl boyunca tutulmalar sizin üzerinizdeyken hayatınızın kırılma noktalarını yaşadınız. Bazı defterleri kapamak zorunda kalıp, yenilerine yer açtınız. Zorlu 2 senenin ardından, 2019 yılı sizin biraz daha hayatı zorlamadan, akışına bırakmak isteyeceğiniz bir yıl olacak gibi duruyor. Mantığınızı dinleyerek, bazı kaygı ve korkularınızın başrol oynadığı durumları hayatınızdan çıkarma kararları alabilirsiniz. Günlük rutinlerinizde değişikliklere gidebilirsiniz. Daha fazla işe yaradığınızı hissetmek için üzerinize yeni sorumluluklar ekleyebilirsiniz. Duygularınızla hareket ederek, yardım etmek dürtüsüne kapılarak aldığınız bu yeni sorumluluklarınızda, hırslarınıza kapılmadan sadece başarabildiğinizi kendinize ispat etmeye çalışabilirsiniz.

Etrafınızdaki arkadaşlarınızın sayısının artacağı, yeni bir dolu insan ile tanışacağınız ve bazılarını arkadaş statüsü ile hayatınızda tutacağınız bir yıla başlıyorsunuz. Deha tarafınızı besleyecek bu yeni arkadaş ortamları sizin için şanslı gelişmelere de vesile olabilir.

Yuvanız, eviniz ve aileniz ile ilgili beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Tahmin etmediğiniz ev değişiklikleri, ailenize katılacak yeni bireyler gibi. Son derece yaratıcı çözümlerle ailenizde yaşanabilecek durumlara çözümler bulabilirsiniz. Çılgın ve yaratıcı dönüşümler yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

Özgürlüğüne düşkün, yenilikçi ve asi ruhlu Kova için kesinlikle orijinal bir hediye düşünmelisiniz. Genellikle başkalarına benzemekten hoşlanmadıkları için sıra dışı şeylerden hoşlanırlar. İlginç aksesuarlar, en son teknolojiye göre yapılmış elektronik ürünler, elektrikle çalışan ilginç eşyalar, gelecek yılın modasını yansıtan kıyafetler, bilgisayar aksesuarları, en son moda olan parfümler, bilimkurgu kitapları veya filmler onun favorisi olabilir. Bazen Kovalar kıyafetlerinde ortaçağın izlerini taşıyan parçalar kullanmayı da severler. Hediye seçerken elektrik mavisi, turkuaz, yeşil, mor ve lila renklerini tercih edebilirsiniz.

GAME OF THRONES 8. BÖLÜM FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...