20’liklere taş çıkarıyor

The New Adventures of Old Christine’in 48 yaşındaki yıldızı Julia Louis-Dreyfus, gençlere taş çıkaran fiziğiyle Shape dergisinin Nisan sayısında kapak oldu.

Haberler 08.04.2009 - 15:43

20’liklere taş çıkarıyor

48 yaşında, çikolata ve pastırma bağımlısı...

Tüm bu etkenlere rağmen Julia Louis-Dreyfus’ın Shape dergisinin Nisan sayısına verdiği pozlar birçok meslektaşının imrenerek bakacağı türden.

Peki Louis-Dreyfus’ın sırrı ne?
“Şişmanlamamak için çok çalışmam gerekiyor. Ancak benim için formda kalmanın sırrı, egzersiz rutinimi koruyup zaman zaman da kendimi şımartmamda saklı” diyor güzel yıldız.

Çok sıkı çalıştıktan sonra kendini yemekten mahrum kalıyormuş gibi hissetmemek için canının çektiği herhangi bir şey yiyormuş.

The New Adventures of Old Christine’in 48 yaşındaki yıldızı Julia’nın vücudunda estetik olup olmadığı sorusuna gelince; “Tabii ki vücudum sarkmaya başladığında, onları tekrar şekle sokmak için bir şeyler yapmak zorunda kalabilirim. Ancak estetik ameliyat fikri beni ürkütüyor” açıklamasını yapıyor, eski Seinfeld oyuncusu.

Hatta annesinin de estetik yaptırmadığını, ancak yine de mükemmel göründüğünü, onun ayak izinden gitmeyi umduğunu söylüyor.

Sayfa Yükleniyor...