3. kez 'evet' diyecek

Kayahan'ın büyük kızı Beste Açar, 14 Mayıs'ta 3. kez kez nikah masasına oturacak. Davetiyede ise babası Kayahan'ın şarkısının sözleri var.

11.05.2011 - 08:16

3. kez 'evet' diyecek

Kemerburgaz'da düzenlenecek törenle hayatını Engin adlı işadamıyla birleştirecek olan Açar, düğün davetiyesine babasının "365" şarkısının sözlerini bastırdı.

Sevgilisiyle 365 gün önce tanıştığını, doğum gününde de evleneceğini söyleyen Açar'ın davetiyesinde şu not yazıyor:

"Engin ile Beste... 365 Gün; bugün birinci yılımızı doldurduk. Geriye kalan bütün 365 günlerini de beraber geçirmeye karar verdik. Bu özel günümüzde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız."

1995’te popçu Tayfun Duygulu ile evlenen Beste Acar, 1997’de de Onur Berberoğlu ile nikah masasına oturmuştu.

TRİBÜNLER KAYAHAN ŞARKISI SÖYLEYECEK
Hürriyet'in haberine göre; daha önce Beşiktaş taraftarının "Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi", Fenerbahçeliler'in de "Mor Menekşe" şarkılarını kendilerine göre uyarladığı Kayahan, Ziraat Türkiye Kupası final maçında da İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a enerji verecek.

Kayseri Kadir Has Stadı'nda Beşiktaş'a karşı kupa mücadelesi verecek olan takımın taraftarları, sanatçının "365" adlı yeni single'ını marş gibi söyleyecek.

Şarkının sözlerini bu karşılaşma için yeniden yazan ve koroyla birlikte seslendiren Kayahan, "Ben Galatasaray'ı tutuyorum, bu maç için favorim yok, iyi oynayan kazansın. Zaten önemli olan centilmenlik ve iyi futbol oynayanın kazanması. Dünya sevgi üzerine kurulmuş, kimsenin özellikle de spor için üzülmesini istemem" dedi.

İŞTE ŞARKININ SON HALİ
Turuncu Ateş,
Lacivert deniz
Senin için ölebiliriz
Alev aleviz
Alev aleviz
İstanbul'un meşalesiyiz
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...