67 yaşındaki komşuya tecavüz

Galler’de 67 yaşındaki komşusunun evine giren Darren Jackson yaşlı kadına iki kez tecavüz ettikten sonra boğarak öldürdü. Hakim Jackson’ın işlediği cinayeti ‘şeytani bir suç’ olarak tanımladı.

18.09.2012 - 12:51

67 yaşındaki komşuya tecavüz

Galler’in güneybatısında yer alan Carmarthenshire bölgesinin Llanllwni köyünde yaşayan Darren Jackson internette bir süre porno sitelerde gezdikten sonra komşusu 67 yaşındaki Irene Lawless’ın evine girdi.

Yaşlı kadını uykusunda yakalayan 26 yaşındaki Jackson, Lawless’a iki kere tecavüz ettikten sonra boğarak öldürdü.

Bir torun sahibi Lawless’ın cansız bedeni komşuları tarafından bulundu.

Olay yerinde inceleme yapan polis yaşlı kadının arabasını ve çantasını çalarak kaçan Jackson’ı cinayetten 5 saat sonra yakaladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan hakim  John Royce QC Jackson’ın bilgisayar kayıtlarının incelendiğini ve içinde “Olgun kadınlar” ve “Tecavüz” gibi kelimelerin bulunduğu bir dizi arama yaptığını belirtti.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre Royce mahkeme salonundaki konuşmasında şunları söyledi: “Lawless saygıdeğer bir anne ve büyükanneydi.

Görünüşe göre Jackson’ın tecavüze konusuna özel bir ilgisi varmış. Lawless’ı fiziksel ve manevi anlamda küçük düşürerek korkunç bir eylem gerçekleştirdi.

Ona yaptığı şeytani bir kötülüktür.”

Jackson ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...