ABD’li yıldız Lindsay Lohan’a hırsızlık sorgusu

ABD’li aktris Lindsay Lohan çalıntı mücevheratla gündeme geldi

17.06.2009 - 10:25

ABD’li yıldız Lindsay Lohan’a hırsızlık sorgusu

ABD’li film yıldızı Lindsay Lohan bir moda dergisinin çekimleri sırasında taktığı 300 bin Euro değerindeki mücevherin kaybolması İngiliz polisini alarma geçirdi.

Lindsay Lohan'ın pırlanta gerdanlık ve küpelerin Londra'daki bir stüdyoda kaybolmasıyla ilgili olarak sorgulanacağı bildirildi.

Deutsche Welle'nin haberine göre,  Londra polis sözcüsü hırsızlık soruşturması açıldığını doğrularken olayla ilgili şimdiye kadar kimsenin gözaltına alınmadığını açıkladı.

Bir zamanlar “Hollywood'un en çok umut vaat eden yıldızları” arasında görülen Lohan, son yıllarda sanatından çok gece hayatıyla adından söz ettirmekteydi.

Lindsay Lohan "I Know Who Killed Me" filmindeki rolüyle, 2008 yılındaki Oscar ödül töreninden bir gün önce açıklanan yılın en kötü film ve oyuncularının değerlendirildiği Razzies (Altın Ahududu) ödülüne layık görülmüştü.

2005 yılında Blackwell moda kuruluşu tarafından hazırlanan ''yılın en kötü giyinen kadınları'' listesinde ikinci sırada yer alan Lindsay Lohan , 2008 yılında da Victoria Beckham, Amy Winehouse, Mary Kate Olsen ve Kelly Clarkson gibi isimlerle birlikte “yılın rüküşleri” listesinde yer almıştı.

"Bobby", "A Prairie Home Companion" ve "Just My Luck" adlı filmlerle büyük sempati toplayan Lindsay Lohan, 2007'de bir süre alkol tedavisi görmüştü.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...