Adapazarlı Sema kahve falıyla New Yorkluların yeni gözdesi oldu

New York’ta yaşayan Adapazarlı Sema Bal bir tv programına konuk olduktan sonra şöhrete kavuştu. Bal’ın baktığı kahve falları için 1000 dolar ödemeyi gözden çıkaranlar bile var.

ntv.com.tr 19.08.2015 - 09:55

Adapazarlı Sema kahve falıyla New Yorkluların yeni gözdesi oldu

ABD’de yayınlanan The Real Housewifes adlı reality şov programının bir bölümüne konuk olan Bal kahve falındaki yeteneğiyle adından söz ettirmeye başladı. Programın yıldızlarından Carole Radziwill, Heather Thomson ve Dorina Medley’e baktığı faldaki söylediklerinin gerçek çıkması New Yorkluları Bal’ın kapısında adeta sıra olmasına neden oldu.

BAŞKA EYALETLERDEN FAL BAKTIRMAYA GELİYORLAR

Programın ardından Philedelphia, Virginia ve Los Angeles’tan bile Sema Bal’ı duyanlar randevu almak için kapısını çalanlar bile olmaya başlamış.

WEB SİTESİ VE UYGULAMASI BİLE VAR

Sema Bal’ın kendisinden kahve falı için randevu talep edenlerin kullanabileceği ve fal bakmanın inceliklerini öğrettiği bir web sitesi, hatta bir Android uygulaması bile var.

Tanınmadan önce 150 dolara kahve falına bakan Bal'dan artık randevu alabilmek ise oldukça zor.

YETENEĞİNİ NASIL KEŞFETTİ?

Bu yeteneğini nasıl kefşettiğini ise "6 yaşındayken kimsenin görmediği hayali arkadaşlarım olduğunu görüyordum.10 yaşıma geldiğimde bir arkadaşının babasının ölümünü ve nasıl gerçekleşeceğini 1 yıl önceden görmüştüm. 20 yaşına geldiğimde ise çevremdekiler için fal bakar hale gelmiştim" sözleriyle anlattı.

Avustralya'da yaşarken ruh ikizi olduğuna inandığı bir Türk'le tanışıp evlenen Sema Bal, 26 yıldır mutlu bir evlilik sürdürüyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...