'Abercrombie giyme, üstüne para verelim'

Abercrombie & Fitch, MTV'nin 'Jersey Shore' adlı reality show'unun yıldızlarından Michael Sorrentino’ya kıyafetlerini giymemesi için para teklif etti.

19.08.2011 - 11:41

'Abercrombie giyme, üstüne para verelim'

Dünyaca ünlü giyim markası Abercrombie & Fitch (A&F), markasına zarar verdiği gerekçesiyle 'The Situation' lakaplı Michael Sorrentino'ya ürünlerini kameralar önünde giymemesi için para teklifinde bulundu.

MTV’de, sekiz ev arkadaşının hayatını ekrana taşıyan programın ana teması 'guido' denilen, bir anlamda görgüsüz kimlikleri sergilemek. Program meslek sahibi olmadığı halde yüksek özgüven sahibi, kişisel bakımına ve steroide düşkün kaslı erkekleri ve onların etrafındaki kızları anlatıyor.

'SORRENTINO MARKAMIZLA BAĞDAŞMIYOR'
Programda hırçın tavırlarıyla da ünlenen Sorrentino için özel olarak geçilen açıklamada A&F; “Programın eğlence amaçlı olduğunun farkındayız. Fakat, Sorrentino’nun ürünlerimize düşkünlüğü markamızın ruhuyla bağdaşmıyor, diğer müşterilerimizin de bu durumdan rahatsız olacağından kaygılıyız” dedi.

A&F, Sorrentino dahil olmak üzere tüm program ekibine başka bir markayı kullanmaları karşılığında ciddi bir rakamda ödeme yapacağını belirtti. MTV yayın tarihinin ortalama 1 milyon 300 bini aşkın izleyiciyle en fazla takip edilen programı olan Jersey Shore’a yapılan teklife henüz yanıt gelmedi.

Sorrentino programda sürekli A&F markalı kıyafetler giyiyor. Sorrentino programda sürekli A&F markalı kıyafetler giyiyor.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...