Akın Akınözü, Kaderimin Oyunu dizisinde Cemal'i canlandırıyor

Star’ın yeni dizisi Kaderimin Oyunu, 3 Aralık Cuma günü başlıyor. Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın yer aldığı dizide ‘Cemal’ karakterini canlandıracak olan başarılı oyuncu Akın Akınözü, rolü ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Haberler 29.11.2021 - 12:22

Akın Akınözü, Kaderimin Oyunu dizisinde Cemal'i canlandırıyor

Yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün yaptığı, yapımını NGM Medya’nın üstlendiği, Star'ın yeni dizisi Kaderimin Oyunu’nun yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme alıyor.

"CEMAL’İN DAVASI, KAZANMAYA EN İSTEKLİ OLDUĞUM DAVA"

Kaderimin Oyunu’nun başrol oyuncularından Akın Akınözü, rolünü ve yeni projesini anlattı. Kaderimin Oyunu’nda yer almasının başlıca nedenlerini senaryo, yapımcı, yönetmen ve oyuncu kadrosu olduğunu söyleyen Akın Akınözü, “Eğer ben oyuncu olarak karakterimin avukatıysam; Cemal’in davası, duygusal anlamda bugüne kadar aldığım en zor ama anlamaya ve kazanmaya en istekli olduğum dava diyebilirim” dedi.

"CEMAL TUTKULU, REKABETÇİ VE GÜVENSİZ"

Projenin ön hazırlık sürecindende bahseden Akın Akınözü, “Önceki projemde çalışma imkanı bulduğum ve fikirleriyle karaktere çok farklı yerlerden bakmamı sağlayan sevgili Beyti Engin’le çalışmamızı bu projede de devam ettirdik” dedi.

Canlandırdığı ‘Cemal’ karakterini kısaca tutkulu, rekabetçi ve biraz da güvensiz olarak tarif eden başarılı oyuncu ‘kader’ kavramı içinse şunları söyledi:

“İçimizdeki boşluğu doldurmak için almamız gereken bütün dersleri bize öğretmeye çalışan, öğretene kadar bu dersleri başka türlü oyunlarla tekrar tekrar karşımıza çıkaran, bizi seçimlerimizde özgür bırakan ama sonuçlarından sorumlu tutan, anladığımızda özgürleştiğimiz hayat senaryomuz."

Kaderimin Oyunu nefes kesen hikayesi ile 3 Aralık Cuma günü saat 20.00’de Star’da.

KADERİMİN OYUNU 1. BÖLÜM FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...