Angelina Jolie: Aksiyon yıldızı olduğum zamanlar vardı

Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie, annesini genç yaşta kaybetmesinin ardından yaş almanın kendisi için bir zafer anlamına geldiğini söyledi. Geçenlerde bir trambolin gördüğünü ve çocuklarım ona "Anne sakın yapma, bir yerini inciteceksin" diye bağırdığını belirten oyuncu "Aksiyon yıldızı olduğum zamanlar vardı, şimdiyse çocuklar bana neler diyor" dedi.

04.02.2021 - 08:07

Angelina Jolie: Aksiyon yıldızı olduğum zamanlar vardı

Angelina Jolie (45) , Vogue dergisinin mart sayısına kapak oldu. Evinde yapılan çekimlerde oyuncu, “Mutlu musunuz?” sorusuna, “Bilmiyorum, son birkaç yıl biraz zor geçti. Ailemi iyileştirmeye odaklandım. O günler dönüyor. Umutlu olmaya çalışıyorum. Sanırım bu, pandemi döneminde hepimizin keşfettiği bir şey” cevabını verdi.

"DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM"

40’lı yaşların da çok daha rahat olduğunu ifade eden Jolie, “Belki de annem genç vefat ettiği içindir. Yaş almak benim için üzüntü yerine, zafer anlamına geliyor. 50’lerimi de dört gözle bekliyorum” dedi.

ANISINI ANLATTI

Yaşıyla ilgili bir anısını anlatan Jolie “Geçenlerde bir trambolin gördüm ve çocuklarım bana ‘Anne sakın yapma, bir yerini inciteceksin’ diye bağırdı. Şöyle düşündüm; Tanrım bu çok komik değil mi? Aksiyon yıldızı olduğum zamanlar vardı, şimdiyse çocuklar bana neler diyor!”

Akrep 9. yeni bölüm 2. fragman

Sayfa Yükleniyor...