İlişkili Haberler

Eski eşi yönetmen Guy Richie ile 15 yaşındaki oğlu Rocco’nun velayeti için karşılıklı dava sürecinden sonra oğluna kavuşan Madonna dün akşam oğluyla birlikte ilk kez görüntülendi.

Oğluyla Londra’da buluşan popun kraliçesinin mutlu olduğu dikkatlerden kaçmadı. 57 yaşındaki şarkıcı, oğlu ve diğer aile yakınlarıyla birlikte yemek yediği Chiltern Firehouse Restoranı’ndan çıkarken kameralara gülümsedi. 

ÜNLÜ ÇOCUĞUNA BENZEMİYOR

Şarkıcının siyah elbise, deri ceket ve siyah topuklu ayakkabıdan oluşan tarzını haç şekillerinden oluşan gümüş ve altından bir taçla tamamlaması göze çarparken, oğlu Rocco siyah bir üst ve kamuflaj pantolondan oluşan kıyafetinin yanı sıra kazınmış saçlarıyla dikkat çekti. Rocco hakkında, bu haliyle alışık olunan ünlü çocuklarına benzemediği yorumları yapıldı.

ANNESİNİ TERK ETTİ, BABASINA GİTTİ

Rocco, Madonna’nın Rebel Heart Turnesi kapsamında aralık ayında Londra’da konser verdiği esnada annesini bırakarak babasının yanına gitmişti. Rocco daha sonra annesiyle yaşadığı New York’a dönmeyi reddetmiş, babasıyla yaşamak istediğini söylemişti.

DAVA SÜRÜYOR

Madonna ile oğlu Rocco, aralarında anlaşmazlıkla geçen dönemden sonra ilk kez Londra’da birlikte keyifli zaman geçirirken görüntülendi.

Madonna ve 2008 yılında boşandığı Guy Richie’nin, bu hafta başlarında Manhattan'da hakim karşısına çıkacağı, ancak 'tarafların rızası üzerine' mahkeme tarihinin ertelendiği öğrenildi. Bir sonraki mahkeme tarihi ise henüz bilinmiyor.

Madonna, Guy Ritchie’nin velayet şartlarını ihlal ettiği gerekçesiyle tutuklanmasını talep etmişti.