NTV

Arkadaşlarını first class'ta ağırlıyor

Yaşam

California'da yaşayan Toth, 20 yıllık bir tasarlama sürecinden sonra garajını özlemini duyduğu Pan Am Havayolları'nın bir kabini şeklinde düzenledi.

Bazıları garajını sadece arabasını parketmek için kullanır, bazısı ise eski eşyalarını koyduğu bir depo. California'da yaşayan Anthony Toth ise garajında arkadaşlarını ağırlıyor, 50 bin dolar harcayarak garajını Pan Am Dünya Havayolları'na ait bir uçağın first class kabinine dönüştürdü.

İlişkili Haberler


42 yaşındaki United Havayolları satış müdürü, 1991'in sonunda batan firmanın 1970 ve 1980'lerde sahip olduğu her şeyi garajına taşımış. Toth, 20 yılını alan bu projenin bir gün müzeye dönüştürülmesini umuyor.

Toth'un garajında havayollarının kulaklıklarından o dönemde çalıdığı müzikleri yayınlayan bir radyoyu bulmak mümkün.

İki yıl önce kendine bir ev satın alıp bu projeye girişen Toth'un Pan Am uçaklarına merakı çocukluğuna dayanıyor. 1970'lerde Ohio'da büyüyen Toth'un evi Cleveland hopkins Uluslararası Havaalanı'na 45 dakika uzaklıktaymış.

Her yaz ailece Roma ve Budapeşte'deki akrabalarını ziyarete giderlermiş ve Pan Am ile uçarlarmış. Toth, "Bu garajdaki her şey gençken bana anlam ifade eden bir şeyi simgeliyor" dedi.